Pierwszy sklep Primark w Polsce miał zostać otwarty wiosną 2020. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany popularnej w Wielkiej Brytanii sieci z ubraniami i dodatkami. Co więcej, firma nie prowadzi sprzedaży online w związku z czym znalazła się w dramatycznej sytuacji finansowej. Fani sieci Primark zastanawiają się, co dalej z pierwszym sklepem w Polsce. Kiedy (jeśli w ogóle) zostanie otwarty? Znamy odpowiedź!

Primark w Polsce – co z otwarciem sklepu w Warszawie?

Uspokajamy – Primark nie zmienia swoich planów i już niedługo otworzy pierwszy sklep w naszym kraju. Pierwszy sklep Primark w Polsce będzie znajdować się w Warszawie, a konkretnie w Galerii Młociny na ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15 – imponujących rozmiarów centrum handlowe funkcjonuje od maja 2019 roku. Jego otwarcie zaplanowano na pierwszą połowę lipca 2020 roku. Niestety dokładna data nie jest jeszcze znana.

Z kolei na przyszły rok zaplanowano otwarcie kolejnego sklepu Primark w Polsce. Wbrew wcześniejszym informacjom sieciówka nie zostanie ulokowana w Krakowie czy warszawskim centrum handlowym Promenada, ale w galerii Posnania w stolicy Wielkopolski. Informacje na ten temat zostały potwierdzone na początku lutego tego roku. Kto nie może się doczekać?

Primark jest w dramatycznej sytuacji finansowej. Co z otwarciem pierwszego sklepu w Polsce? >>>

AKTUALIZACJA: Już jest data otwarcia pierwszego Primarka w Warszawie! To już pewne! I to już niedługo!