Pierwszy Primark w Polsce otwiera się już w tym tygodniu! – Kiedy i gdzie? Oto data otwarcia pierwszego Primarka w Warszawie

Primark wreszcie w Polsce!!! Jeden z ulubionych sklepów Brytyjek – a także wielu Polek, które odwiedzały go zawsze, kiedy były w Wielkiej Brytanii – po latach oczekiwania otwiera się w naszym kraju. O otwarciu pierwszego Primarka w Polsce mówiło się zresztą już od jakiegoś czasu. O tym, że pierwszy Primark otwiera się w Polsce pisałyśmy już we wrześniu ubiegłego roku. Według pierwotnych planów, pierwszy sklep marki miał ruszyć wiosną 2020, ale szyki pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Później mówiło się o lipcu tego roku, ale ten plan także legł w gruzach. Teraz jednak to już pewne – pierwszy Primark w Polsce otwiera się 20 sierpnia 2020 roku o godzinie 10.00. Czyli już w tym tygodniu! Gdzie? Sklep zostanie otwarty w warszawskiej Galerii Młociny. Gotowe na „niesamowitą modę w niesamowitych cenach” (bo właśnie tak brzmi hasło Primarka)?

Primark w Polsce: Pierwszy sklep otwiera się 20 sierpnia w Warszawie w Galerii Młociny. To nie tylko ubrania – co jeszcze będzie można kupić?

Primark w Galerii Młociny będzie prawdziwą gratką dla fanek irlandzkiej marki, która szybko furorę zrobiła także w 11 innych krajach: Anglii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, w Stanach Zjednoczonych, we Włoszech i w Słowenii. Warszawski sklep marki będzie bowiem zajmował dwa piętra i łączną powierzchnię 3660 metrów kwadratowych! Co będzie można w nim znaleźć? Z pomocą przychodzi strona internetowa marki, na której już pojawiły się działy, jakie dostępne będą w sklepie: odzież damska, odzież męska, odzież dla dzieci, kosmetyki, wyposażenie domu, akcesoria,  obuwie, bielizna nocna, rajstopy i skarpety, bagaż i akcesoria podróżnicze oraz... słodycze! A to oznacza, że w pierwszym Primarku w Polsce kupicie nie tylko ubrania, ale właściwie... wszystko! 
Coś dla siebie znajdą także miłośniczki bardziej odpowiedzialnych zakupów – w sprzedaży będą produkty wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu. My czekamy też na kolekcje inspirowane Harrym Potterem, które regularnie wypuszcza na rynek marka. Czego dokładnie się spodziewać? Damy Wam znać już niebawem, bo do sklepu zajrzymy tuż przed oficjalnym otwarciem. Stay tuned!

Primark w Polsce – ruszyła oficjalna strona sklepu >>>

Primark w Warszawie – Co jeszcze warto wiedzieć?

Co już warto wiedzieć? Na klientów czeka 30 kas, które usprawnią zakupy, a także darmowe Wi-Fi (gdyby w kolejce trzeba było jednak chwilę poczekać). Z uwagi na pandemię przestrzegane będą także wszystkie środki ostrożności – na podłogach sklepu zobaczycie specjalne naklejki, pomagające zachować odpowiedni dystans społeczny, pojawią się także środki do dezynfekcji i maseczki ochronne. 

„Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu «niesamowitej mody w niesamowitych cenach» oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej. Polska jest ważnym rynkiem dla sieci Primark i stanowi kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej” – powiedział Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska. Wy też jesteście zadowoleni z otwarcia pierwszego Primarka w Polsce? Cieszycie się, że zostanie otwarty właśnie w Galerii Młociny?

PS. W przyszłym roku w naszym kraju otwarty zostanie także drugi sklep marki w Polsce. Kolejny Primark pojawić ma się w poznańskiej galerii Posnania, stosunkowo młodym centrum handlowym na terenie miasta. Zakupy w Primarku będzie więc można zrobić, nie tylko mieszkając w Warszawie. Zainteresowane?