Pierwszy sklep Primark powstanie w warszawskiej Galerii Młociny przy ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15, która działa od maja 2019 roku. Kiedy do mediów trafiła wiadomość o tym, że irlandzka marka odzieżowa otworzy salon w naszym kraju, wiele osób myślało, że stanie się to tego samego dnia, w którym otwarto nową galerię handlową. Niestety Primark zadebiutuje na polskim rynku nieco później. Ale wszystko zmierza w dobrym kierunku, ponieważ właśnie ruszyła oficjalna strona internetowa, a także zakładka „Kariera”,  w której znajdziecie ogłoszenia o pracę.

Primark stworzył kawiarnię inspirowaną serialem „Przyjaciele” - wygląda tak samo, jak oryginalny Central Perk! >>>

Primark w Polsce - ruszyła oficjalna strona sklepu

Primark cieszy się dużą popularnością na całym świecie, w szczególności w Wielkiej Brytanii. Firma odzieżowa ma ponad 270 sklepów stacjonarnych, w tym najwięcej w Anglii (aż 161). Długo czekaliśmy, aby brand otworzył salon w naszym kraju, ale w końcu jest! Primark w Polsce znajdziecie w Galerii Młociny. Niedawno ruszyła oficjalna strona primark.pl, na której możemy przeczytać: „Witaj Polsko! Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły — wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń już teraz! Zobacz poniższą mapę i poznaj dokładną lokalizację sklepu oraz sprawdź najszybszą trasę, aby w dzień otwarcia być pierwszym w kolejce!”. Co więcej, w zakładce pl.kariera.primark.com znajdziecie ogłoszenia o pracę. Salon poszukuje pracowników m.in. na stanowisko asystentów sprzedaży, do magazynu, administracji i zarządzania sprzedażą oraz visual merchandising. Centrum logistyczne Primark znajdzie się w Swarzędzu.

Niedawno pojawiły się spekulacje o tym, że Primark planuje otworzyć dwa sklepy w Polsce! Według nieoficjalnych informacji drugi salon irlandzkiego przedsiębiorstwa pojawi się w centrum handlowym Atrium Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75C. Czekamy na potwierdzenie tych rewelacji. A tymczasem pierwsze zakupy w Primark zrobimy już wiosną 2020 roku w Galerii Młociny.

AKTUALIZACJA! Już jest data otwarcia pierwszego Primarka w Warszawie! To już pewne. I to już niedługo.