Projekt Selflove – czym jest?

Selflove Projekt tworzą siostry – Zosia i Ola Jędrzejewskie. Kolektyw, który działa jako agencja eventowa, zrzesza specjalistów z wielu dziedzin wellbeingu i nie tylko. Jego celem jest organizacja wydarzeń związanych z dobrym samopoczuciem, samomiłością, dbaniem o siebie i balansem. W każdą słoneczną sobotę sierpnia i września Projekt Selflove organizuje jogę na pływającej plaży w Warszawie – Kalimie, pod patronatem Glamour.

Odnajdź swój balans i zadbaj o umysł i ciało. Pomoże ci w tym Projekt Selflove

O co chodzi w projekcie? Dziewczyny z Selflove organizują wyjazdy regeneracyjne, na których możecie odnaleźć balans, spokój ducha i dowiedzieć się czegoś o sobie. Odbywają się one kilka razy do roku – w wyjątkowych miejscach i kobiecym gronie.

Oprócz wyjazdów Zosia i Ola organizują również eventy. Te spotkania natomiast mają miejsce w najlepszych lokalizacjach w Warszawie. Joga na dachu wieżowca? Dlaczego nie? Na plaży stojącej na wodzie? Oczywiście! To właśnie pod naszym patronatem odbywają m się zajęcia prowadzone na pierwszej pływającej plaży w Warszawie.

fot. materiały prasowe

Projekt Selflove x Glamour – czyli yoga na Wiśle

Wyobraźcie to sobie: Piękna słoneczna sobota, świeże powietrze, joga na plaży na barce Kalima. To właśnie tam, przez wszystkie soboty sierpnia odbywały się zajęcia pod naszym patronatem. Uczestniczki mogły doświadczyć niesamowitych wrażeń, ćwicząc yogę na plaży, która… dryfowała! Było magicznie.

Zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć na dole tego artykułu w naszej galerii.

Na tym nie koniec naszych działań. Stay tuned, bo we wrześniu wraz z Projektem Selflove mamy dla was niespodziankę! Śledźcie nasz instagramowy profil @glamourpoland.

Zobacz także: