Te dwa hiszpańskie seriale podbiły serca milionów użytkowników i użytkowniczek Netflixa na całym świecie i wciąż nie przestaje się o nich mówić. Jak widać aktorów obu produkcji łączy nie tylko wspólny język czy popularność, ale i wspólna przeszłość. I to romantyczna!

Andrés Velencoso jako Armando w „Szkole dla elity”

Pogłoski o 5. sezonie  „Szkoły dla elity” stały się faktem. Z kolei na wrzesień przypada pierwsza część finału „La Casa de Papel”. W obsadzie pierwszej z produkcji pojawił się przystojny 43-latek Andrés Velencoso, który gra nową postać – Armando. Jego osoba jest bliska uczennicy liceum Mencíi (w tej roli Martina Cariddi), pomimo znacznej różnicy wieku. Co więcej, 4. sezon kończy się tak, że nie wiemy, co dalej z Armando! 

Amor, amor – związek Corbero i Velencoso

W prawdziwym życiu aktor rozkochał w sobie Ursulę Corbero, znaną jako „Tokio” z „Domu z papieru”. Ich związek rozpoczął się w 2013 roku i trwał dwa lata. Byli nawet zaręczeni! To znaczy, że mieli poważne plany i brali swoje uczucie na serio. Ich związkiem interesowały się wówczas jedynie hiszpańskie media, bo gwiazdy były razem sporo przed wielkimi sukcesami obu produkcji Netflixa, w których grają. I które zwracają w ich stronę oczy całego świata. 

Dlaczego jednak mimo poważnych deklaracji narzeczeni nie stanęli na ślubnym kobiercu? Co poszło nie tak? Według hiszpańskiej prasy brukowej kochankowie rozstali się z powodu niewierności aktora, którego Ursula Corbero miała przyłapać podczas zabawy z modelką w madryckim klubie nocnym. Żałujecie, że Corbero i Velencoso nie są już razem? Zobaczcie w galerii ich zdjęcia!

Andrés Velencoso - kariera, związki

Zanim Andrés Velencoso wszedł w związek z Ursulą Corbero, miał już na koncie romans z inną gwiazdą – piosenkarką Kylie Minogue! Miłosna sielanka trwała cztery lata, od 2008 do 2012 roku. Para rozstała się w przyjaźni, deklarując, że powodem zerwania był brak czasu. W tamtym okresie australijska wokalistka skoncentrowana była na nagrywaniu nowej płyty, z kolei Hiszpan starał się porzucić karierę modela i skupić na aktorstwie.

Warto wspomnieć, że Velencoso jako model był chociażby twarzą perfum Allure Homme Sport de Chanel i występował w kampaniach takich marek jak Louis Vuitton (razem z Jennifer Lopez) Loewe, Jean Paula Gaultier, ale i rodzimej Zary.

 

Zobacz także: