Quebonafide, czyli Kuba Grabowski, od kilku tygodni nie przestaje nas zaskakiwać. Nie dość, że raper wprawił nas w osłupienie absolutnie nowym wizerunkiem (m.in. bez charakterystycznych tatuaży na twarzy!), to jeszcze zaczął pojawiać się w miejscach, w jakich nigdy byśmy się go nie spodziewali. Na przykład w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedział o swojej przemianie, a także na okładce słynnych krzyżówek 100 panoramicznych. Teraz postanowił pokazać nam, "jak mieszka". W serwisie YouTube na kanale artysty QueQuality można obejrzeć materiał zatytułowany CTK Creeps: Quebonafide, nawiązujący do kultowej serii MTV Cribs z największymi gwiazdami oprowadzającymi nas po swoich czterech kątach. Na to też nie byliśmy gotowi! 

- Cześć, nazywam się Jakub i zawsze chciałem nagrać program jak ten, w którym prawdziwe gwiazdy pokazują swoje domy. Tak, że zaprezentuję wam teraz jak mieszkam. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić razem za mną – mówi na początku wideo Quebonafide. Wchodzimy w to! Najpierw trafiamy do biblioteki, tam Kuba spędza czas z książką. Przy okazji zdradza także, że jest domatorem. - Podróżuję raczej głównie palcem po mapie - mówi artysta, wskazując na wielki globus, a my w tle słyszymy fragment jednego z jego kawałków, Pieniążki: Krąży dalej ziemia, a ty zbierasz pieniążki (na pewno znacie dalszy ciąg).

Quebonafide naprawdę się zmienił? Fanki rapera przeprowadziły śledztwo >>>

Quebonafide pokazał jak mieszka! Zrobił to w stylu gwiazd w MTV Cribs 

Następnie przechodzimy do garderoby rapera. I tu raczej nie będziecie zdziwieni, gdyż w jego szafie wiszą identyczne t-shirty, jak ten, w jakim raper pokazuje się od jakiegoś czasu. Ale jak się okazuje, każdy z nich jest zarezerwowany na inną okazję – na wyjście to studia czy do wystylizowania się na koncert. - Uważam, że ubranie człowieka, to jest tak jakby jego wizytówka. I wszyscy powinniśmy zwracać na to dużą uwagę – mówi Quebonafide. Wow, dopiero teraz tak naprawdę dowiedzieliśmy się, jak bardzo ważny jest w życiu rapera styl! Z kolei jednym z najważniejszych miejsc w lekko creepy "posiadłości Quebo" jest bez wątpienia jego półka z pucharami. To one jego zdaniem są najlepszym miernikiem, ile to co robimy w życiu jest warte. Pięknie powiedziane! Nam jednak zdecydowanie najbardziej podoba się strefa chillu, gdzie można zrobić watę cukrową, „spędzając chwile słodkie jak daktyle”. 

Więcej nie będziemy wam zdradzać, bo smaczków w tym wideo jest jeszcze sporo. To trzeba po prostu zobaczyć! Komentarze fanów Quebonafide na YouTube to dowód na to, że ich idol zrobił im niemałą niespodziankę. Komentujący zastanawiają się też, co jeszcze Kuba szykuje dla nas w najbliższym czasie. My również i już nie możemy się doczekać!

Przypomnijmy tylko, że nowa płyta Quebonafide Romantic Psycho trafiła już do fanów, którzy zamówili ją w przedsprzedaży. To 18 premierowych kawałków, w tym m.in. utwór Jesień nagrany wspólnie z Natalią Szroeder, dziewczyną rapera. Póki co nic nie wskazuje na to, aby krążek pojawił się w regularnej sprzedaży. 

Zobacz także:

Romantic Psycho: nowy album Quebonafide nie trafi do regularnej sprzedaży! Sprawdźcie, do kiedy trwa preorder >>>