Quebonafide kończy karierę?

Takie pytanie zadają sobie teraz tysiące internautów, którzy widzieli już najnowszy wpis rapera na jego oficjalnych profilach w serwisach społecznościowych. Autor hitów „Bubbletea”, i „Tamagotchi”  ogłosił w nim daty i miejsca koncertów promujących jego bestsellerowy album „Romantic Psycho”. Przy okazji oznajmił, że trasa o nazwie Psycho Relations zamyka dotyczasowy etap w jego artystycznym życiu.

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy - napisał raper.

Wskazówek na temat niepewnej przyszłości ikony polskiej sceny hip-hopowej doszukiwać się można na plakacie promującym nadchodzące tournée, gdzie pod nazwą trasy widnieją napisy: Kuba Grabowski i Jakub Grabowski. Wśród intenautów przeważa opinia, że po zakończeniu projektu pod szyldem Quebonafide raper nadal będzie tworzyć muzykę i występować, ale pod własnym nazwiskiem lub zupełnie nowym pseudonimem.

Ostatnia trasa Quebonafide – daty i miejsca koncertów

Występy rapera w ramach trasy koncertowej Psycho Relations odbędą się wiosną 2022 roku w dużych halach widowiskowo-sportowych w Polsce. Na ten moment zaplanowano siedem koncertów:

  • 21.04.2022 - MCK Katowice
  • 24.04.2022 - TAURON Arena Kraków
  • 08.05.2022 - COS Torwar w Warszawie
  • 12.05.2022 - Hala Stulecia Wrocław
  • 15.05.2022 - MTP Poznań (Pawilon 3A)
  • 21.05.2022 - Netto Arena Szczecin
  • 27.05.2022 - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Psycho Relations – bilety

Ogólna sprzedaż biletów na koncerty z ostatniej trasy Quebonafide rusza w poniedziałek 18 października 2021 roku w samo południe. Znacznie wcześniej wejściówki na występy rapera będą mogły zdobyć osoby, które nadal posiadają bilety na przekładaną trasę Romantic Psycho Experience, która miała pierwotnie odbyć się w kwietniu 2020 roku w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Wydarzenia nie mogły jednak dojść do skutku z powodu zamrożenia branży koncertowej.

jak informuje organizator trasy, wszyscy posiadacze biletów na trasę Romantic Psycho mogą dokonać darmowej wymiany na bilet na nową trasę w terminie od czwartku 14 października od godziny 10:00. Warto dodać, że będą mieli pierwszeństwo wyboru miejsc i terminów. Organizatorzy przypominają, że wraz z wymianą biletu na nowy, traci się prawo do zwrotu biletu.

Przypomnijmy, że ceny biletów na trasę Romantic Psycho zaczynały się od 79 złotych. Bilety na aktualną trasę, w zależności od miasta i wybranego sektora, można kupić w cenach od 79 do 139 złotych.

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platform biletowych goingapp.pl oraz eBilet.pl.

Zobacz także: