Quentin Tarantino, który należy do grona najpopularniejszych reżyserów na świecie, przez lata skupiał się na rozwoju swojej kariery. Jego fanki oraz fani prawdopodobnie zauważyli, że ostatnio nie narzeka na nudę także w życiu prywatnym. Kilka lat temu wziął ślub z Daniellą Pick, którą poznał przy okazji promocji jednego ze swoich filmów, a tuż przed wybuchem pandemii został ojcem po raz pierwszy. Natomiast na początku tego roku do mediów trafiły informacje, według których reżyser i piosenkarka spodziewają się drugiego dziecka. 

Quentin Tarantino i Daniella Pick zostali rodzicami po raz drugi

Jak się okazuje, drugie dziecko Quentina Tarantino i Danielli Pick jest już na świecie. Z oficjalnego oświadczenia, które na początku tygodnia trafiło do mediów, dowiadujemy się, że pochodząca z Izraela gwiazda urodziła dziewczynkę. Poród odbył się 2 lipca. 

Daniella i Quentin Tarantino z radością ogłaszają, że 2 lipca 2022 roku Daniella urodziła córeczkę, młodszą siostrę Leo, ich pierwszego dziecka – ujawnił rzecznik prasowy pary w oficjalnym oświadczeniu dla „People”.

Niestety nie wiadomo, jakie imię Quentin Tarantino i Daniella Pick wybrali dla swojej córeczki. Prawdopodobnie poznamy je w przyszłości. 

Quentin Tarantino i Daniella Pick – historia związku 

Związek Quentina Tarantino i Danielli Pick od początku wzbudza niemałe emocje. Chodzi m.in. o różnicę wieku, która ich dzieli. Przypomnijmy, że poznali się w 2009 roku, gdy jeden z najpopularniejszych reżyserów na świecie promował „Bękarty wojny” w Izraelu. Spotykali się, jednak nie trwało to długo. W 2015 roku postanowili, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę. Około dwa lata później zareczyli się, w listopadzie 2018 roku wzięli ślub, natomiast w lutym 2020 roku zostali rodzicami po raz pierwszy. Na początku lipca 2022 roku Leo, bo właśnie tak ma na imię syn Quentina Tarantino i Danielli Pick, doczekał się młodszej siostry. Gratulujemy.