New couple alert! Wszystko wskazuje na to, że Rami Malek i Emma Corrin są razem. Para pocałowała się publicznie, co zostało uwiecznione przez paparazzi. Spodziewaliście się takiego połączenia?

Rami Malek i Emma Corrin są razem. It’s official

Internet obiegły zdjęcia całujących się Ramiego i Emmy. Para potwierdziła swój związek pocałunkiem w parku. Paparazzi przyłapali zakochanych na spacerze z psem w Londynie. To pierwszy raz, kiedy wymienili czułości publicznie.

Serwis Daily Mail opublikował zdjęcia, na których widać aktora i gwiazdę „The Crown”, którzy namiętnie się całują. 42-latek miał na sobie sweter, dżinsy i czapkę z daszkiem, a jego ukochan_ (Emma jest osobą niebinarną) dżinsy i beżowy trencz. Razem wyglądali bardzo uroczo i sprawiali wrażenie, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. W takim razie chyba można już powiedzieć – It’s official: Rami Malek i Emma Corrin są w związku.

Rami Malek i Emma Corrin – co wiemy na temat ich relacji?

Od kilku miesięcy mówi się o tym, że 42-latek i o 15 lat młodsza osoba aktorska spotykają się ze sobą. W lipcu para została przyłapana razem, a później widywana była już regularnie. Na początku sierpnia paparazzi zrobili im zdjęcia w restauracji, gdzie, według informatora The Sun, patrzyli sobie w oczy, całowali się i nie przejmowali, że ktoś może ich zobaczyć. Rami i Emma pojawili się też na US Open we wrześniu. Jednak dopiero teraz mamy dowody w postaci zdjęć, że naprawdę są razem. Co sądzicie o takim połączeniu?

Związek Maleka i Corrin oznacza, że zdobywca Oscara rozstał się ze swoją partnerką – Lucy Boynton. Byli zakochani po raz ostatni byli widziani w lutym na gali BAFTA Awards. Poznali się i zakochali na planie „Bohemian Rhapsody” i tworzyli parę przez 5 lat. Jednak ten związek dobiegł już końca, a Rami wydaje się być szczęśliwie zakochany.