Randki od święta to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych tego roku. Film, który od ponad tygodnia utrzymuje się w TOP 10 na platformie Netflix, opowiada o Sloane i Jacksonie, którzy decydują się na pewien układ. Główni bohaterowie (w tych rolach Emma Roberts i Luke Bracey) postanawiają towarzyszyć sobie podczas rodzinnych imprez oraz spotkań z przyjaciółmi, a tym samym unikać uszczypliwych komentarzy czy niewygodnych pytań związanych z życiem uczuciowym.

Subskrybenci Netflixa na całym świecie, w tym w Polsce są zachwyceni tą historią. Komedia romantyczna z Emmą Roberts i Luke’m Bracey’em jest lekka, poza tym dość zabawna, a więc idealna na jesienne i zimowe wieczory. Osoby, którym spodobał się film, zwracają również uwagę na barwne dialogi i towarzyszący niektórym scenom błogi – świąteczny klimat. Jeśli Ty również należysz do grona fanów Randek od święta, mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Holidate doczeka się kontynuacji. O czym będzie sequel filmu? Sprawdź poniżej.

Powstanie sequel komedii romantycznej Randki od święta?

Czy powstanie sequel filmu Randki od święta z Emmą Roberts i Luke’m Bracey’em w rolach głównych? Bardzo prawdopodobne! Tiffany Paulsen, która jest odpowiedzialna za scenariusz Holidate, udzieliła ostatnio wywiadu Vanity Fair i opowiedziała o ewentualnej kontynuacji produkcji. Aktorka i scenarzystka przyznała, że wie, o czym miałby być sequel Randek od święta. Akcja toczyłaby się w Australii, a główni bohaterowie musieliby spędzić trochę czasu z rodziną Jacksona.

Tiffany Paulsen dodała, że ma nadzieję, że widzom spodoba się historia Sloan i Jacksona, a tym samym będą chcieli poznać ich dalsze losy. Jak zauważyła w rozmowie z VF, główni bohaterowie dopiero zaczynają się spotykać (byli na 11 randkach). Jeszcze wiele może się zdarzyć – warto sprawdzić, dokąd zmierza ich związek.

Komedie romantyczne: TOP 10 filmów o miłości, które warto zobaczyć >>>