Łagodzi obyczaje i jednoczy ludzi. Muzyka już dawno nie była nam tak bardzo potrzebna, jak teraz. Doskonale rozumieją to także nasi ulubieni artyści i nasze ulubione artystki, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i zjednoczyli się w szczytnym celu. Już w najbliższą niedzielę (20 marca) w Łodzi odbędzie się koncert charytatywny o nazwie Razem z Ukrainą. Celem wydarzenia jest zebranie jak największej sumy pieniędzy na rzecz pomocy obywatelom i obywatelkom Ukrainy. Całkowity dochód z tego wspaniałego muzycznego eventu zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi szeroko zakrojone działania pomocowe dla ofiar toczącego się za naszą wschodnią granicą konfliktu.

Razem z Ukrainą – kto wystąpi na koncercie w Łodzi?

Podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie wystąpią najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej. Wśród nich Daria Zawiałow, Kayah, Anita LipinickaVito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Stanisław Soyka, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek oraz gwiazda marcowego wydania magazynu „GLAMOUR”, Natalia Przybysz. Na scenie zaprezentują się również popularni ukraińscy wykonawcy: Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil i Daria Psekho.

Repertuar wieczoru wypełnią współczesne utwory oraz te, które już na stałe zapisały się w historii polskiej i ukraińskiej muzyki. Do projektu włączyli się również wybitni polscy aktorzy – m.in. Danuta Stenka, Vanessa Aleksander i Andrzej Seweryn. którzy swoimi występami dopełnią część muzyczną wydarzenia.

Warto dodać, że wszyscy wykonawcy, bez wyjątku, zrzekli się honorarium za występ na tym koncercie.

Koncert Razem z Ukrainą – bilety

Chcielibyście zobaczyć to wszystko na własne oczy? Mamy dla was świetnie wieści. Koncert Razem z Ukrainą odbędzie się z udziałem publiczności. Bilety – cegiełki można nabyć m.in. za pośrednictwem internetowych bileterii Going, Eventim i eBilet.pl. Wejściówki kosztują od 20 do 100 złotych.

Razem z Ukrainą – gdzie oglądać w TV i online?

Nie możecie 20 marca zjawić się w Łodzi? Nic straconego. Koncert Razem z Ukrainą będzie transmitowany na żywo w telewizji i w internecie. Początek o godz. 20:00 na głównej antenie TVN i na Player.pl.

Tuż przed rozpoczęciem koncertu na antenie TVN zostanie wyemitowany dziesięciominutowy charytatywny blok reklamowy, z którego dochód zasili zbiórkę PAH na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.

Zobacz także:

Organizatorem koncertu Razem z Ukrainą jest agencja Follow The Step, czyli twórcy takich przedsięwzięć jak FEST Festival i Lato na Pradze.

fot. mat. prasowe Follow The Step