Rebel Wilson – dziecko

Rebel Wilson na początku listopada ubiegłego roku ogłosiła, że została mamą. Wiadomość o potomstwie aktorki była niemałym zaskoczeniem dla fanów i fanek, którzy/re przez miesiące poprzedzające radosną nowinę nie widzieli 43-latki z ciążowymi krągłościami (wręcz przeciwnie, o gwieździe „Pitch Perfect” często mówiło się w kontekście metamorfozy, za sprawą której Rebel sporo schudła). Czy Australijka postanowiła obrać taktykę Kylie Jenner i ukrywać ciążę do momentu narodzin? Nie. Jak się okazało, pierwsze dziecko Rebel Wilson przyszło na świat dzięki pomocy surogatki.

Z dumą ogłaszam pojawienie się na świecie mojego pierwszego dziecka, Royce Lillian, urodzonej w zeszłym tygodniu przez surogatkę. Nie potrafię nawet opisać miłości, którą do niej czuję, jest pięknym cudem! – napisała wówczas świeżo upieczona mama pod zdjęciem opublikowanym w mediach społecznościowych.

Gwiazda zaznaczyła również, że starała się o dziecko latami. Czy to oznacza, że narzeczona Rebel, Ramona Agruma, pojawiła się w życiu aktorki, gdy ta była już bliska zostania mamą? Bardzo możliwe. Nie wiadomo więc, czy decyzja o potomstwie była podjęta wspólnie oraz czy Ramona jest uważana w świetle prawa za mamę malutkiej Royce. Bez wątpienia jednak obie panie okazują dziewczynce wiele miłości, co widać chociażby na świątecznym zdjęciu opublikowanym przez Rebel, które zostało podpisane po prostu: Pierwsze rodzinne święta.

Rebel Wilson po raz kolejny pokazała 4-miesięczną córeczkę 

Rebel Wilson nie stroni od mediów społecznościowych i z chęcią używa ich, by dzielić się z fanami i fankami ważnymi momentami ze swojego życia. W końcu to właśnie za pośrednictwem Instagrama Australijka dokonała coming outu, publikując jednocześnie zdjęcie z ukochaną. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam Rebel poinformowała świat również o narodzinach pierwszego dziecka oraz bajkowych zaręczynach z Ramoną Agrumą

Niedawno na profilu Wilson pojawiło się kolejne wyjątkowe zdjęcie. Tym razem gwiazda filmów „Pitch Perfect”, „Oszustki”, „Jak romantycznie” czy „Powrót do liceum” opublikowała uroczą fotografię z 4-miesięczną Royce Lillian. Po przepięknej pogodzie i nadmorskich okolicznościach można wywnioskować, że aktorka postanowiła wybrać się na rodzinne wakacje a podczas nich... nauczyć córkę pływać. 

Pierwsza kąpiel Roycie w oceanie  napisała pod zdjęciem dziewczynki w różowym ubranku, które idealnie pasowało do daszka i ubrania mamy w tym samym kolorze. Matchy-matchy, super cute!

Fanki i fani nie mogą nachwalić się uroczej fotografii. „Najsłodsza mała syrenka”, „Przeurocza”, „To zdjęcie jest najcudowniejsze!” – czytamy w sekcji komentarzy. Trudno odmówić racji.