Rebel Wilson straciła dziewictwo po 30-stce

Rebel Wilson, popularna australijska aktorka, postanowiła podzielić się bardzo osobistym wyznaniem. Chciała w ten sposób przekazać młodemu pokoleniu ważną wiadomość. Jako młoda osoba nie powinnaś odczuwać presji  powiedziała w rozmowie z magazynem „People”. 

2 kwietnia do sprzedaży trafi jej nowa książka „Rebel Risingi to właśnie dlatego, gwiazda takich filmów, jak „Pitch Perfect”, „Oszustki” czy „Powrót do liceum”, udziela teraz wielu wywiadów. W rozmowie promującej jej autobiografię Rebel Wilson przyznała, że straciła dziewictwo w wieku 35 lat. Aktorka zdecydowała się powiedzieć prawdę, ponieważ chciała, by jej doświadczenie było pozytywnym przesłaniem” dla młodych.

Nie każdy musi tracić dziewictwo jako nastolatka.

Rebel Wilson nie wahała się i szczerze mówiła o swoim życiu. Latami czuła się jak nieudacznik, ponieważ nie straciła dziewictwa wtedy, gdy jej koleżanki. Jako nastolatka wstydziła się rozmawiać o seksie. Gdy tylko pojawiały się tematy intymne, wychodziła. Odczuwała tak dużą presję ze strony rówieśników, że oszukała nawet swoją przyjaciółkę i gdy miała 23 lata, skłamała, że ma „to” już za sobą.

Był jeden moment, w którym powiedziałam mojej najlepszej przyjaciółce: tak, zrobiłam to, żeby mieć to już za sobą, kiedy miałam 23 lata.

Ludzie mogą poczekać, aż będą gotowi, lub poczekać, aż staną się nieco bardziej dojrzali. (…) Oczywiście nie musisz czekać, aż będziesz po trzydziestce, tak jak ja, ale jako młoda osoba nie powinnaś odczuwać presji – podkreśla Wilson. 44-latka uważa, że gdyby urodziła się 20 lat później, to jej doświadczenia odkrywania własnej seksualności, wyglądałyby zupełnie inaczej. 

To absolutnie niewiarygodne, gdybym urodziła się 20 lat później, prawdopodobnie bardziej eksplorowałabym swoją seksualność. Po prostu wiedziałam, że pociągają mnie mężczyźni i to było normalne.

Rebel Wilson jest teraz w szczęśliwym związku z projektantką Ramoną Agrumą. W 2022 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, Royce Lillian. W lutym zeszłego roku para zaręczyła się.