Red Lipstick Monster należy do grona najpopularniejszych beauty influencerek w Polsce. Od lat dostarcza internautkom i internautom inspiracji na makijaże czy fryzury, które tworzy na potrzeby swoich kanałów w mediach społecznościowych. Lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Ostatnio Ewa Grzelakowska-Kostoglu, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko gwiazdy internetu, przeszła kolejną – spektakularną metamorfozę, a jej efektami pochwaliła się na Instagramie i na TikToku. Sprawdź, jak teraz wygląda. 

Red Lipstick Monster zmieniła fryzurę!

Red Lipstick Monster jest fanką peruk, o czym z całą pewnością wiedzą jej fanki oraz fani. Ma ich wiele w swojej kolekcji, regularnie je zmienia. Czasem jednak pokazuje swoje naturalne włosy. Tak jest m.in. tym razem. Influencerka opublikowała posty na Instagramie oraz TikToku, dzięki którym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że wyraźnie skróciła włosy, wystylizowała je, a do tego pofarbowała na nieoczywisty, a zarazem dość odważny odcień czerwieni. Wygląda niesamowicie – zobacz poniżej. Jej odbiorczynie i odbiorcy mają podobne zdanie, a świadczy o tym liczba pozytywnych komentarzy pod wspomnianym zdjęciem. 

Oczywiście opinie innych osób nie są tak ważne, jak to jak główna zainteresowana całą sprawą czuje się w swojej fryzurze. Wszystko wskazuje jednak na to, że jest zadowolona z efektów. A jak przebiegała metamorfoza? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w kilkusekundowym filmie, który opublikowała na swoim profilu na TikToku.

Krótkie fryzury są w trendach! W sezonie wiosna-lato 2022 (znów) modne jest m.in. cięcie typu pixie, a także wszelkie wariacje na jego temat. Na miano absolutnego hitu zasługują  także mixie (czyli połączenie wspomnianej pixie oraz boba – czy mogłoby być lepiej? Albo bardziej stylowo?) oraz tak zwany bob łamaczy serc. To idealna propozycja dla fanek i fanów estetyki, która królowała na przełomie lat 90. i 2000. Jeśli więc chcesz obciąć włosy, masz wiele stylowych opcji do wyboru.