Channing Tatum nie zwalnia tempa. W tym tygodniu pojawił się gorący zwiastun filmu „Magic Mike: Ostatni taniec”, w którym zagrał z Salmą Hayek. Parę dni później otrzymujemy informację o nowym angażu aktora. 42-latek wystąpi w thrillerze szpiegowskim o tytule „Red Shirt”, który ma być nową wersją „Jamesa Bonda”. Zapowiada się ciekawie.

Channing Tatum zagra w nowym thrillerze szpiegowskim – wszystko co wiemy

Szczegóły produkcji nie są jeszcze znane. Informacja jest jeszcze bardzo świeża. Znamy natomiast reżysera oraz twórcę scenariusza i nie mogło być lepiej. Za reżyserię odpowiedzialny bowiem będzie David Leitch, który na swoim koncie ma tegoroczny hit z Bradem Pittem, „Bullet Train”. Scenarzystą został natomiast Simon Kinberg, który był twórcą ikonicznej produkcji, także z Bradem Pittem, „Pan i pani Smith”. Myślimy więc, że możemy być pewne i pewni, że ten duet zagwarantuje nam dawkę świetnej rozrywki. A do tego Channing…

Jeśli chodzi o produkcję, to zajmą się nią wspomniani już David i Simon, a dołączy do nich sam Channing. Towarzyszyć im również będzie żona Leitcha, Kelly McCormick. Tutaj również trudno o lepszą ekipę. Podobno parę studiów filmowych złożyło już ofertę na film, który ma spore szanse sprzedać się jeszcze przed słynnym amerykańskim Świętem Dziękczynienia. W tym roku wypada ono 24 listopada.

Ciekawość wzbudziła w nas też informacja, że film będzie nową wersją „Jamesa Bonda". Podczas gdy nadal nie wiemy, kto po Danielu Craigu wcieli się w sławnego brytyjskiego szpiega, wiadomość o tym, że Channing będzie kimś na jego wzór bardzo nas ucieszyła! Zresztą zobaczcie same i sami. Czy Tatum nie przypomina trochę Bonda? Zdecydowanie pasowałby do tej roli. 

Czekamy zatem na więcej informacji o obsadzie i fabule!

Channing Tatum – „Magic Mike: Ostatni taniec”

Jak już wspomniałyśmy, niedawno w internecie opublikowany został zwiastun najnowszego filmu z Tatumem – „Magic Mike’s Last Dance”. To już trzecia produkcja z tej serii. U boku aktora występuje też Salma Hayek, z którą Channing gra naprawdę gorące sceny!

Jeśli jeszcze nie widziałyście i nie widzieliście, obejrzyjcie trailer poniżej. A do kin film trafi już 10 lutego 2023 roku. Czekamy!

Zobacz także: