Parę tygodni temu świat dowiedział się o tym, że Reese Witherspoon rozwodzi się ze swoim mężem Jimem Tothem, z którym byli małżeństwem przez 12 lat. W zeszłym roku rozwiódł się również Tom Brady, który związany był z supermodelką Gisele Bündchen. Nie do końca wiadomo, jak i dlaczego, ale internet połączył aktorkę i sportowca. Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że zainteresowały się nią media, które zaczęły pisać, że gwiazda „Legalnej blondynki” i zawodnik NFL spotykają się. Ile w tym jest prawdy? Sprawdzamy, co łączy tę dwójkę.

Plotki o rzekomym związku Reese Witherspoon i Toma Brady’ego rozpaliły internet

Media społecznościowe i portale plotkarskie od niedawna piszą tylko o jednym. Reese Witherspoon i Tom Brady spotykają się. Tak brzmi większość nagłówków w zagranicznych mediach. Sprawa przeniosła się oczywiście do social mediów, gdzie pełno jest dyskusji i spekulacji o tej nieoczekiwanej parze. Na odpowiedź reprezentantów gwiazd nie trzeba było długo czekać. Co powiedzieli o związku 47-latki i 45-latka?

Czy Reese Witherspoon i Tom Brady są razem? Reprezentanci gwiazd rozwiali wątpliwości

Jak się okazuje plotki o rzekomym związku gracza NFL i aktorki są nieprawdziwe. Reprezentant Reese powiedział portalowi People.com, że doniesienia są kompletnie fałszywe. Tak samo odniósł się do sprawy reprezentant 45-latka. Obaj przyznali, że gwiazdy nie są razem. Co więcej – Witherspoon i Brady nigdy się nawet nie spotkali!

Poza tym nie jest chyba tajemnicą to, że aktorka i sportowiec mają nieco inne wartości i po prostu nie pasują one do siebie. Reese wspiera kobiety i ich prawa, Tom nie ma teraz dobrej reputacji, ponieważ powodem jego rozwodu z Gisele Bündchen była nieobecność i przełożenie kariery footballowej ponad żonę i dzieci. Ten związek raczej by więc naszym zdaniem nie wypalił…

Reese Witherspoon rozwodzi się z mężem

24 marca gwiazda Hollywood i jej mąż, który jest agentem, opublikowali wspólne oświadczenie, w którym wyznali, że podjęli decyzję o rozwodzie. Mamy za sobą tyle wspaniałych lat razem. Idziemy do przodu w głębokiej miłości, dobroci i wzajemnym szacunku do tego, co razem stworzyliśmy – napisała para.

Reese Witherspoon i Jim Toth mają razem 10-letniego syna Tenessee’go. We wspomnianym oświadczeniu wyznali, że jest on ich największym priorytetem. Chcą skupić się na szczęściu zarówno jego, jak i całej rodziny. Te sprawy nigdy nie są łatwe, są niezwykle prywatne. Będziemy wdzięczni za uszanowanie prywatności naszej rodziny w tym czasie – dodali byli zakochani.