Regé-Jean Page i Ryan Gosling zagrają razem w filmie Netfliksa The Gray Man

Jeśli pierwszy sezon „Bridgertonów” obejrzałyście i obejrzeliście już kilka razy, tylko po to, by dłużej popatrzeć na Regé-Jean Page'a, a w domu wciąż przechowujecie plakaty z Ryanem Goslingiem, mamy dla was dobrą wiadomość – dwaj największy przystojniacy ostatnich lat zagrają razem w filmie!!! A oprócz nich jeszcze Chris Evans, któremu także nie sposób odmówić uroku osobistego. Kiedy już trochę ochłoniecie, wyrazy wdzięczności kierujcie do Netfliksa, bo aktorzy grają razem w nowej produkcji platformy – „The Gray Man”. O czym będzie film i co jeszcze warto o nim wiedzieć? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

The Gray Man fabuła, czyli o czym będzie nowy film Netfliksa

Nie spodziewajcie się komedii romantycznej, raczej filmu akcji. „The Gray Man” to ekranizacja pierwszej z bestsellerowych książek Marka Greaneya, która ukazała się w 2009 roku na rynku brytyjskim i nie doczekała się polskiego tłumaczenia (coś nam się wydaje, że teraz to tylko kwestia czasu). Głównym bohaterem jest tytułowy Gray Man – niezależny zabójca i były agent CIA – Court Gentry (w tej roli Ryan Gosling). Film bardziej przypominać więc będzie przygody Jamesa Bonda, zwłaszcza że realizowany jest z podobnym rozmachem. Już teraz mówi się, że będzie to jedna z najdroższych produkcji platformy streamingowej. No cóż, nic dziwnego, biorąc pod uwagę taką obsadę! „To wielki, globalny thriller szpiegowski” – podkreśla jeden z braci Russo, Joe, jeden z reżyserów produkcji.

The Gray Man – obsada i twórcy

Oprócz Ryana Goslinga, Regé-Jean Page'a i Chrisa Evansa w filmie „The Gray Man” grają także: były mąż Angeliny Jolie – Billy Bob Thornton, znana z „Na noże” i „Blade Runnera” Ana de Armas oraz laureatka Złotego Globu, wielokrotnie nominowana także do nagród Grammy i Emmy, Alfre Woodard. Kto będzie kim? 

Pewne jest, że głównego bohatera zagra Ryan Gosling. W jego wroga i byłego kolegę z pracy, Lloyda Hansena, wcieli się Chris Evans. Ana de Armas zagra agentkę Dani Mirandę.

 • Ryan Gossling - Gray Man;
 • Chris Evans - Lloyd Hansen;
 • Billy Bob Thorton - Donald Fitzroy;
 • Ana de Armas - agentka Dani Miranda.
 • Twórcy:
  • Reżyserzy: Anthony Russo, Joe Russo;
  • Scenarzyści: Joe Russo, Christopher Markus, Stephen McFeely; 
  • Producenci: Joe Roth, Jeffrey Kirschenbaum, Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Chris Castaldi.

The Gray Man – zwiastun

Jak zapowiada się ponoć najdroższa produkcja Netfliksa, czyli film „The Gray Man”? Szpiegowski thriller z gwiazdorską obsadą (czy to jednak ta produkcja, w której grają wszyscy nasi crushe?) zdaje się być murowanym przepisem na sukces. Ale czy ten sukces będzie? Trailer sporo zdradza! My, po jego obejrzeniu, już nie możemy się doczekać premiery!

The Gray Man – data premiery

Znamy już także datę premiery „The Gray Man”, do którego zdjęcia ruszyły w połowie marca 2021 roku (zobaczcie w galerii pierwsze przecieki z planu). Film 22 lipca, tylko na Netflix.

Już odliczacie dni jak my? By umilić sobie czas oczekiwania, zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie zebrałyśmy dla was fotosy z planu, jak i kilka zdjęć Regé-Jean Page'a i Ryana Goslinga. A potem obejrzyjcie ją jeszcze raz. 

Zobacz także:

The Gray Man – oficjalne plakaty promujące produkcję Netfliksa

Oto, jak prezentuje się oficjalny plakat promujący produkcję Netfliksa w reżyserii braci Russo z Ryanem Goslingiem i innymi gwiazdami. Resztę plakatów dedykowanych głównym bohaterom i bohaterkom produkcji zobaczyć możecie w naszej galerii. 

materiały prasowe Netflix