Regé-Jean Page i Ryan Gosling zagrają razem w filmie Netfliksa The Gray Man

Jeśli „Bridgertonów” obejrzałyście już kilka razy, tylko po to, by dłużej popatrzeć na Regé-Jean Page'a, a w domu wciąż przechowujecie plakaty z Ryanem Goslingiem, mamy dla was dobrą wiadomość – dwaj największy przystojniacy ostatnich lat zagrają razem w filmie!!! A oprócz nich jeszcze Chris Evans, któremu także nie sposób odmówić uroku osobistego. Kiedy już trochę ochłoniecie, wyrazy wdzięczności kierujcie do Netfliksa, bo aktorzy zagrają razem w nowej produkcji platformy – The Gray Man. O czym będzie film i co jeszcze warto o nim wiedzieć? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

The Gray Man fabuła, czyli o czym będzie nowy film Netfliksa

Nie spodziewajcie się komedii romantycznej, raczej filmu akcji. The Gray Man będzie ekranizacją pierwszej z bestsellerowych książek Marka Greaneya, która ukazała się w 2009 roku na rynku brytyjskim i nie doczekała się polskiego tłumaczenia (coś nam się wydaje, że teraz to tylko kwestia czasu). Głównym bohaterem jest tytułowy Gray Man – niezależny zabójca i były agent CIA – Court Gentry (w tej roli Ryan Gosling). Film bardziej przypominać więc będzie Jamesa Bonda, zwłaszcza, że realizowany ma być z podobnym rozmachem. Już teraz mówi się, że będzie to jedna z najdroższych produkcji platformy streamingowej. No cóż, nic dziwnego, biorąc pod uwagę taką obsadę!

The Gray Man – obsada

Oprócz Ryana Goslinga, Regé-Jean Page'a i Chrisa Evansa w filmie The Gray Man zagrać mają bowiem także: były mąż Angeliny Jolie – Billy Bob Thornton, znana z Na noże i Blade Runnera Ana de Armas oraz laureatka Złotego Globu, wielokrotnie nominowana także do nagród Grammy i Emmy, Alfre Woodard. Kto będzie kim? 

Pewne jest, że głównego bohatera zagra Ryan Gosling. W jego wroga i byłego kolegę z pracy, Lloyda Hansena, wcieli się Chris Evans. Co do reszty – do końca nie wiadomo. Mówi się, że Regé-Jean Page'a świetnie sprawdziłby się jako szpieg, zagadką są jednak role kobiece, bo w książce bohaterki zostały niedocenione. Wygląda jednak na to, że Netfix uznał to za niedopatrzenie i zamierza coś z tym zrobić. 

The Gray Man – data premiery

Kiedy się dowiemy? Tego też jeszcze nie wiadomo. Data premiery The Gray Man nie jest znana, wiadomo jednak, że zdjęcia do filmu mają ruszyć już niedługo, bo w połowie marca 2021 roku. Dużo zależy więc od rozwoju pandemii, zwłaszcza, że film ma być kręcony w miejscach rozrzuconych po całym świecie. „To wielki, globalny thriller szpiegowski” – podkreśla jeden z braci Russo, Joe, jeden z reżyserów produkcji. Już odliczacie dni? By umilić sobie czas oczekiwania, zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie zebrałyśmy dla was kilka zdjęć Regé-Jean Page'a i Ryana Goslinga. A potem obejrzyjcie ją jeszcze raz.