Nawet, jeśli nie widzieliście jeszcze serialu Bridgertonowie, nie będzie to żaden spoiler, że w serialu tym sporo jest scen seksu. A najwięcej w wątku głównych postaci – Daphne Bridgerton granej przez Phoebe Dynevor i księcia Simona Basset, w którego wciela się Regé-Jean Page – najpierw narzeczonych, a później młodych małżonków. Temat ten poruszył w swoim show Graham Norton goszczący w jednym z ostatnich odcinków swojego programu właśnie serialowego księcia. Gospodarz zapytał Regé-Jean Page’a, jak na te soczyste fragmenty reagowała rodzina aktora.

Regé-Jean Page i sceny seksu w serialu Bridgertonowie - jak reagowała na nie jego rodzina?

Regé-Jean Page zdradził, że prowadzi rodzinną konwersację za pośrednictwem komunikatora WhatsApp. I to właśnie tam rodzina wysyłała mu emotki w postaci czerwonej lampki czy brzoskwini. Aczkolwiek odnotował również brak aktywności ze strony jego kuzynostwa. Wkrótce okazało się, dlaczego. - Kiedy zaczynałeś, wychodziliśmy, by faktycznie zaparzyć herbatę. Gdy wracaliśmy z filiżankami, ty nadal to robiłeś! – wspominał Regé-Jean Page.

Z kolei Phoebe Dynevor, czyli jego serialowa ukochana Daphne Bridgerton, w wywiadzie dla BBC wyznała, że nie chciała, żeby jej bliscy widzieli sceny seksu z jej udziałem. - Musiałam cały czas być w stanie gotowości i szybko przewijać pilotem do przodu. Prawie mi się udało! – powiedziała aktorka.

Aktorzy serialu Bridgertonowie w scenach seksu korzystali z pomocy koordynatorki intymności

Nie jest tajemnicą, że aktorom w tych właśnie scenach pomagała ekspertka – koordynatorka intymności, Lizzy Talbot. W wywiadach opowiadała, że nie tylko miała dużo pracy na planie, ale też mnóstwo ekscytujących wyzwań – seks w bibliotece na drabinie, na schodach, na dworze, w deszczu czy w zakamarkach sali walk bokserskich.

Bridgertonowie to absolutny hit Netflixa. Serial zadebiutował na platformie 25 grudnia 2020 i przez kilka tygodni nie znikał z zestawienia TOP 10 w wielu krajach. To sprawiło, że stał się produkcją wszech czasów serwisu, trafiając do 82 milionów gospodarstw domowych na całym świecie w ciągu 28 dni od premiery. Wcześniej rekord ten należał do Wiedźmina, którego w niecały miesiąc obejrzało 76 milionów gospodarstw.