Rihanna to prawdziwa kobieta – instytucja. Zamieniająca wszystko, czego się dotknie, w złoto piosenkarka i bizneswoman od niedawna spełnia się w zupełnie nowej dla siebie roli życiowej – matki. Przypomnijmy, że autorka megahitów „Umbrella” i „Love On The Brain” oraz założycielka marki Fenty w maju powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Syn, którego imienia gwiazda celowo nie chce zdradzać opinii publicznej, jest owocem jej związku ze sławnym raperem, ASAPem Rockym.

ET: Rihanna planuje kolejne dzieci z ASAPem Rockym

34-letnia dziś Rihanna i będący jej rówieśnikiem ASAP Rocky podobno jeszcze nigdy nie byli tak szczęśliwi. Jak donosi amerykański serwis Entertainment Tonight, jedna z najsłynniejszych power couples na świecie przeżywa obecnie najlepsze chwile w swoim życiu.

Rihanna i ASAP są w sobie szaleńczo zakochani i spędzają obecnie razem cudowny czas – zdradza informator.

Źródło ET wyjawia, że RiRi i jej ukochany świetnie dogadują się w kwestii podziału obowiązków rodzicielskich. To wszystko rzekomo sprawia, że wokalistka poważnie myśli już o ponownym powiększeniu rodziny.

Rihanna zawsze marzyła o byciu mamą i jest z tego bardzo dumna. W przyszłości chciałaby mieć więcej dzieci z ASAPem – czytamy.

fot. Getty Images

Kiedy Rihanna i ASAP planują powitać na świecie swoją drugą wspólną pociechę? To na razie pozostaje ich słodką tajemnicą. Pewne jest jednak, że najbliższe miesiące zapowiadają się dla nich wyjątkowo pracowicie.

Poza opieką nad niemowlęciem piosenkarka przygotowuje się aktualnie do swojego wielkiego powrotu na scenę. Laureatka dziewięciu nagród Grammy już na początku przyszłego roku będzie główną gwiazdą Super Bowl Halftime Show, czyli spektakularnego widowiska muzycznego w przerwie meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi NFL.