Sezon letnich festiwali muzycznych trwa w najlepsze. Jednym z headlinerów odbywających się właśnie w Europie imprez jest ASAP Rocky. Sławny raper, a prywatnie partner i ojciec dziecka Rihanny, w minioną środę wystąpił na pierwszej od trzech lat edycji Open'er Festival w Gdyni, a już dwa dni później robił show na Wireless Festival w Londynie. Okazuje się, że koncert autora hitu „Sundress” ściągnął do stolicy Wielkiej Brytanii nie tylko tysiące miłośników hip-hopu, ale także jego dawno niewidzianą ukochaną.

Rihanna pokazała się publicznie po porodzie

Rihanna pozostawała bardzo aktywna niemal do samego rozwiązania. Przypomnijmy, że będąc już w mocno zaawansowanej ciąży pojawiała się ze swoim wybrankiem na licznych wydarzeniach show-biznesowych, co rusz wzbudzając sensacje swoimi niezwykle oryginalnymi stylizacjami.

W drugiej połowie maja media na całym świecie obiegła radosna nowina o narodzinach wspólnego dziecka pary. Nie jest tajemnicą, że w pierwszych miesiącach macierzyństwa świeżo upieczona mama w pełni skupiła się na swojej nowej roli. Przestała udzielać się na swoich oficjalnych profilach w serwisach społecznościowych, a w sieci próżno było szukać jakichkolwiek nowych zdjęć gwiazdy. Aż do teraz. Rihanna zaskoczyła wszystkich i w piątek zjawiła się pod sceną w londyńskim Crystal Palace Park, aby na żywo podziwiać występ swojego ukochanego.

Jak się prezentowała? Na swoje pierwsze publiczne wyjście po porodzie wykonawczyni przeboju „Umbrella” wybrała czarną, mocno oversize'ową kurtkę z piórami, która całkowicie zamaskowała jej sylwetkę. Można przypuszczać, że gwiazda najprawdopodobniej postanowiła w ten sposób utrzeć nosa tym, którzy chcieliby w jakikolwiek sposób skomentować jej figurę po ciąży. Good job, RiRi!