Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się pierwszego dziecka! Przyszli rodzice przekazali radosną nowinę w dość zaskakujący sposób – pozwolili się sfotografować podczas spaceru po Nowym Jorku, a konkretnie po okolicy, w której mieszka raper. Ich zdjęcia w charakterystycznych stylizacjach (wokalistka założyła różową kurtkę w taki sposób, by odsłaniała ciążowy brzuszek, do tego miała na sobie masywną biżuterię) w mgnieniu oka obiegły (wirtualny) świat. Zrobiły prawdziwą furorę w sieci. Kilka dni później Rihanna opublikowała zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem na swoim profilu na Instagramie. To pierwszy TAKI post na jej profilu. 

Rihanna pokazała ciążowy brzuszek. Wokalistka i A$AP Rocky spodziewają się pierwszego dziecka

Nowy – opublikowany ubiegłej nocy post na oficjalnym profilu Rihanny na Instagramie wywołał niemałe poruszenie wśród jej fanek oraz fanów. Autorka takich hitów jak „Diamonds” czy „Work” pokazała bowiem ciążowy brzuszek po raz pierwszy. Wykonane w domowym zaciszu zdjęcie możecie zobaczyć także w galerii – na górze strony.

Co wiemy o ciąży Rihanny oraz o zbliżających się wielkimi krokami narodzinach jej pierwszego dziecka z A$AP Rockym? Niestety niewiele. Piosenkarka oraz raper bardzo dbają o swoją prywatność. Niechętnie opowiadają o swoim życiu. Bardzo długo nie komentowali medialnych doniesień, według których są parą. Możemy się spodziewać, że tym razem będzie podobnie. Prawdopodobnie szczegóły związane z datą porodu, płcią czy imieniem (albo imionami) dziecka poznamy dopiero za jakiś czas. 

Rihanna i A$AP Rocky zostaną rodzicami. Oto historia ich związku

Rihanna i A$AP Rocky tworzą jedną z najbardziej cool par w show-biznesie. O tym, że może ich łączyć coś więcej niż przyjaźń mówiono od dawna. Ale „dopiero” pod koniec 2020 roku okazało się, że naprawdę są w związku. Kilka miesięcy później, a konkretnie we wrześniu 2021 Rihanna i A$AP Rocky zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. Pojawili się na Met Gali i... zachwycili wszystkich. Z kolei na początku tego roku wokalistka oraz raper poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka.