Niedawno Rihanna została mamą po raz drugi. Wokalistka i A$AP Rocky, którzy w maju 2022 roku doczekali się syna – RZY, powitali na świecie drugiego chłopca. Nadali mu imię Riot Rose. Pamiętamy, że przy pierwszym dziecku, sławni rodzice nie byli chętni pokazywać jego twarzy. Zrobili to dopiero wiele miesięcy po jego narodzinach. Riri ujawniła też łamiący serce powód, dlaczego jednak zdecydowała się to zrobić. Teraz jednak 35-latka i 34-latek wystąpili w pierwszej rodzinnej sesji zdjęciowej we czwórkę. To pierwszy raz, gdy widzimy ich młodszego synka. Chłopczyk, jak jego starszy brat, jest przeuroczy. Zobaczcie zdjęcie.

Rihanna i A$AP Rocky w pierwszej sesji zdjęciowej ze swoimi dwoma synami

Do internetu trafiły właśnie zdjęcia z sesji wykonanej przez Milesa Diggsa. Fotograf sam opublikował jeden kadr na swoim Instagramie.

It’s a FAMILY thing. Witaj na świecie Riot Rose – napisał i oznaczył Rihannę i A$AP’a.

Zdjęcie przedstawia rodzinę w komplecie. Widzimy na nim piosenkarkę, która stoi oparta o samochód oraz jej ukochanego. On z kolei trzyma na rękach ich nieco ponad miesięcznego synka. RZA stoi już sam i trzyma się nogi swojej mamy. So cute!

Rihanna ubrana była w dżinsową bluzę i granatowe legginsy. Look uzupełniła zegarkiem i złotą biżuterią. Bujne loki spięła. Wyglądała totalnie przebojowo. Raper natomiast postawił na biały tank top i dżinsy baggy. Do tego diamentowa biżuteria i spięte włosy. Mały RZA miał na sobie T-shirt z długim rękawem, a Riot różowe ogrodniczki i czapkę, które wywołały sporo kontrowersji.

Fanki i fani zastanawiają się, czy drugie dziecko Rihanny nie jest przypadkiem dziewczynką

Jak wspomniałyśmy kolor stroju malucha wzbudził wiele kontrowersji, a nawet pytań, czy parze, aby na pewno urodził się chłopiec. Powód „wątpliwości” – różowy kolor ubrania – wydaje się dość absurdalny.

Ale, to jest chłopiec, tak? – napisał ktoś w komentarzach.

Prawdopodobnie spodziewali się dziewczynki i mieli pełno różowych ubrań – dodał ktoś inny.

Różowy jest dla każdego. To zwykły kolor. Myślicie za dużo. Ja ubierałam moją córkę w dinozaury i samochody – tłumaczy jedna użytkowniczka.

Totalnie się zgadzamy. Szczególnie w tych czasach kolor różowy nie jest przypisany już do żadnej z płci. To zwykły kolor. Cieszymy się, że mogłyśmy zobaczyć całą, piękną rodzinę w komplecie. Wyglądają wspaniale. A Rihanna idealnie dała do zrozumienia, co sądzi o wszystkich komentarzach dotyczących płci jej dziecka.

The Mayers Boyz – napisała w komentarzu artystka.

 

Zobacz także: