Tego jeszcze nie było! Rihanna, która została bizneswoman na pełen etat już niebawem zaprezentuje nam kolejną odsłonę Fenty. Tym razem w pełni poświęconą włosom. Co prawda wszyscy czekamy na jej muzykę (ostatnia płyta Rihanny „Anti” pojawiła się w 2016 roku), ale wiadomość o powiększającym się imperium gwiazdy wcale nie jest gorsza! Czego możemy się spodziewać?

Fenty Hair: Rihanna stworzy produkty do włosów 

Jak przekazał magazyn „Billboard”, 15 lipca tego roku firma Rihanny Roraj Trade, LLC, złożyła dwa wnioski dotyczące Fenty Hair w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. Oznacza to, że marka w najbliższej przyszłości może ujrzeć światło dzienne. Oferta Fenty Hair ma obejmować akcesoria do włosów, w tym m.in. opaski, kokardki, spinki, wstążki, gumki, peruki, lokówki, szpilki, pędzle, grzebienie. A to jeszcze nie wszystko. 

Wiele wskazuje na to, że możemy spodziewać się także różnorodności. Przypomnijmy, że Fenty Beuty było jedną z pierwszych marek, które dysponowały tak szeroką gamą odcieni - gwieździe zależało bowiem na tym, by posiadaczki oraz posiadacze różnych kolorów skóry mogli dobrać kosmetyk odpowiedni dla siebie. Być może Rihanna, tworząc markę dedykowaną włosom, pomyślała też o wszystkich ich rodzajach, a co za tym idzie dostosowała do nich najróżniejsze produkty.

Fanki oraz fani Rihanny (na czele z użytkowniczkami i użytkownikami Twittera) nie kryją ekscytacji po opublikowaniu pierwszych (jeszcze nieoficjalnych) informacji o Fenty Hair. Wspomniany portal zalała fala wpisów na temat jej nowego biznesu. Fenty Hair wyprzeda się w 2 sekundy – przewiduje jedna z fanek. Rihanna dyktuje zasady w branży kosmetycznej i urodowej. Uwielbiam patrzeć na to, jak się rozwija – pisze kolejny użytkownik Twittera. Głos w sprawie zabrały również osoby, które wolałyby posłuchać nowych piosenek Rihanny, a nie kupić stworzone przez nią produkty do włosów: Fenty Hair? Tak, Rihanna zdecydowanie jest na muzycznej emeryturze, Rihanna wypuszcza Fenty Hair… nigdy nie dostaniemy od niej tego albumu. 

Cóż, rozumiemy obie strony, ale jednocześnie nie możemy się doczekać, aż marka ujrzy światło dzienne i zobaczymy, co artystka przygotowała dla nas tym razem. Czy Fenty Hair powtórzy sukces swoich poprzedniczek? Bardzo możliwe.

Marki, za których stworzenie odpowiada Rihanna, odniosły ogromny sukces. Piosenkarka znalazła się nawet na liście „Forebsa” i zajęła 21 miejsce jako najbogatsza kobieta Ameryki, która sama dorobiła się swojego majątku! A wynosi on imponujące 1.4 miliarda dolarów. Riri jest najmłodsza w tym gronie.