Dobre wiadomości dla fanów Rihanny. Artystka przez ostatnie miesiące intensywnie pracowała, nie tylko nad autorską linią kosmetyków Fenty Beauty, które odniosły ogromny sukces na całym świecie. Oprócz stworzenia ponad 40 odcieni podkładu do twarzy, Rihanna wprowadziła na rynek produkty świetnej jakości i o pięknym designie. Poza tym Barbadoska miała dużo na głowie z powodu filmu, w którym zagrała jedną z głównym ról u boku Donalda Glovera, znanemu szerszej publiczności pod pseudonimem artystycznym Childish Gambino. O czym będzie Guava Island i kiedy odbędzie się premiera? 

Oto ranking najlepiej zarabiających piosenkarek na świecie. Pierwsze miejsce to spore zaskoczenie! >>>

Rihanna zagrała u boku Donalda Glovera w filmie Guava Island 

Kiedy kilka tygodni temu do sieci trafiło wspólne zdjęcie Rihanny i Donalda Glovera fani nie mieli wątpliwości, że szykują muzyczny projekt. Tymczasem okazało się, że pracują razem nad amerykańską produkcją filmową Guava Island. Na festiwalu Pharos w Nowej Zelandii, którego organizatorem jest Childish, pokazano pierwsze fragmenty. Reżyserem jest Hiro Murai, odpowiedzialny za teledyski artysty: This Is America i Sober. W filmie wystąpią również Letitia Wright, którą możecie kojarzyć z Czarnej Pantery, gdzie zagrała z Donaldem Gloverem, a także Nonso Anozie z Gry o Tron i Przetrwania

O czym opowiada Guava Island? To tropikalny thriller, którego fabuła rozgrywa się na Kubie i w którym Rihanna i Donald Glover grają parę. Nieznane są pozostałe szczegóły dotyczące scenariusza oraz dokładnej daty premiery, chociaż przewiduje się ją na 2019 rok. Czekacie na film Guava Island z Rihanną w roli głównej? My bardzo!