Riley Keough żegna Lisę Marie Presley

W niedzielę 22 stycznia świat pożegnał Lisę Marię Presley. Córka Elvisa zmarła w czwartek 12 stycznia w wieku 54 lat. O śmierci aktorki, autorki tekstów i piosenkarki poinformowała jej matka, Priscilla Presley. Nagłe odejście gwiazdy zszokowało fanki i fanów – jeszcze 11 stycznia Lisa Marie wzięła bowiem udział w gali rozdania Złotych Globów. W transmitowanej na żywo niedzielnej ceremonii pogrzebowej, która miała miejsce w legendarnej posiadłości króla rock’n’rolla, Graceland (Memphis w stanie Tennesee) wzięły udział setki osób.

To właśnie podczas uroczystości żałobnych dowiedzieliśmy się, że najstarsza spośród trzech córek zmarłej, 33-letnia Riley Keough, niedawno sama powitała na świecie dziecko. Aktorka, która zagrała m.in. w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu” i otrzymała nominację do Złotego Globu za rolę w serialu „Dziewczyna z doświadczeniem”, napisała do mamy pożegnalny list, wyjawiając nieznany wcześniej mediom fakt.

Córka Lisy Marie Presley pokazała ostatnie zdjęcie z mamą

Śmierć Lisy Marie Presley niewątpliwie wstrząsnęła jej najstarszą córką. Dopiero po ośmiu dniach od tragicznych zdarzeń 33-latka przerwała milczenie w mediach społecznościowych, zamieszczając czarno-białą fotografię z dzieciństwa, na której przytula się do mamy.

Dwa dni po pogrzebie Riley Keough udostępniła kolejny wpis. Tym razem opatrzyła go swoim ostatnim zdjęciem z matką. Na obrazku panie siedzą razem w restauracji i uśmiechają się delikatnie do obiektywu. Keough ma na sobie dopasowany srebrno-złoty top i spodnie, a Presley jest w czarnej bluzce i marynarce ozdobionej złotymi guzikami. Nie wiadomo, kiedy fotografia została wykonana.

To błogosławieństwo, że mam zdjęcie z ostatniego dnia, kiedy widziałam moją piękną mamę. Jestem wdzięczna za nie @georgieflores ❤ - napisała 33-latka, oznaczając w poście autorkę kadru, aktorkę Georgie Flores.