Ta para rozgrzała internet do czerwoności. Kiedy kilka miesięcy temu zaczęto mówić o tym, że Rita Ora i Taika Waititi, którzy znali się od lat, zostali parą zawrzało. Fanki i fani nie mogli marzyć o bardziej cool power couple. Potem były plotki o trójkącie, doniesienia o cichym ślubie. Teraz, kiedy artystka sporo udziela się w mediach, promując swoje nowe muzyczne działania, zdradza też trochę szczegółów z życia prywatnego. Potwierdziła ślub, pochwaliła się imponującym pierścionkiem zaręczynowym... Czy szykują z Taiką Waititim huczne wesele i odnowienie przysięgi na miarę zaręczynowej biżuterii?!

Rita Ora ujawnia szczegóły ślubu z Taiką Waititim

Rita Ora trzymała szczegóły dotyczące jej ślubu z reżyserem Taiką Waititim praktycznie w tajemnicy. Do czasu. 27 stycznia wokalistka wydała singiel „You Only Love Me” i rozpoczęła prasowy tour. W „Heart Breakfast Show” brytyjska wokalistka odniosła się wreszcie do doniesień na temat małżeństwa. 32-letnia Rita Ora potwierdziła, że wyszła za mąż za 47-letniego reżysera.

Oficjalnie znikam z rynku – przyznała Rita Ora, potwierdzając, że są z Taiką małżeństwem.

fot. Getty Images

Mimo wszystko nie znamy wciąż szczegółów ślubu. Pisaliśmy, że nastąpił on w sierpniu 2022 roku i był dość skromną, sekretną ceremonią. Nic zatem dziwnego, że Rita marzy teraz o hucznym weselu, by celebrować swoją miłość z ukochanym. Było po prostu miło i idealnie. Dokładnie tak, jak chciałam – tylko dla nas. To było naprawdę słodkie… Przepraszam, to nie jest takie interesujące! – mówiła gospodarzom „Heart Breakfast Show”. Pewnego dnia zorganizujemy wielkie przyjęcie. Kiedyś znajdę czas na wielką, wielką imprezę – dodała.

Rita Ora pochwaliła się po raz pierwszy pierścionkiem zaręczynowym od Taiki Waititi. „Nikomu go dotąd nie pokazywałam”

Kontynuując promocję swojego, Rita Ora pojawiła się w programie „The Tonight Show” i zaprezentowała prowadzącemu Jimmy'emu Fallonowi swój piękny zaręczynowy pierścionek, który podarował jej podczas oświadczyn Taika Waitit. Gwiazda przyznała, że nigdy wcześniej nikomu nie pokazała pierścionka publicznie.

Pierścionek zaręczynowy Rity Ory naprawdę robi wrażenie: to szmaragd w diamentowej oprawie. Następnie do pierścionka dołączyła delikatna obrączka ślubna. 

fot. Getty Images

Zobacz także:

Ponieważ cię kocham i czuję, że jesteś częścią naszego związku, ponieważ oglądamy cię z Taiką każdej nocy, po prostu poczułam, że ci to pokażę – powiedziała Rita Fallonowi, zanim wyciągnęła rękę do z pierścionkiem do niego i do kamery. – Dobrze się spisał – zachwycała się wyborem Taiki wokalistka. Jednak nie jest do końca jasne, czy pierścionek wybrał sam Taika, czy też Rita Ora wskazała, co chce nosić na swoim palcu. 

Być może zabrałam go do sklepu i mogłam dokładnie wskazać, jaki pierścionek chcę – powiedziała w programie.

Kiedy w czerwcu zagraniczne media donosiły o zaręczynach pary, mówiło się o tym, że zakochani niemal w tym samym momencie powiedzieli sobie: „chcę cię poślubić” – zdradziło źródło. Miało nie być pierścionka ani dodatkowych zaręczynowych atrakcji. Nowozelandzki reżyser i scenarzysta Taika Waititi i pochodząca z Albanii brytyjska piosenkarka Rita Ora byli wtedy ze sobą od ponad roku.

Ślubne motywy w singlu „You Only Love Me” Rity Ory

Wydanemu w zeszłym tygodniu singlowi „You Only Love Me” Rity Ory towarzyszy teledysk, w którym występują Sharon Stone, Jodie Turner-Smith, Kristen Stewart i Lindsay Lohan. W klipie artystka ma na sobie suknię ślubną Yves Saint Laurent z kolekcji Rive Gauche z kolekcji jesień-zima 1987 w kolorze kości słoniowej. Kontynuując ślubny motyw swojego nowego utworu, piosenkarka wystąpiła w programie „The Tonight Show” w neonoworóżowej minisukience Versace z welonem. Co do tego, co miała na sobie podczas swojego wielkiego dnia? Może dowiemy się w swoim czasie.

fot. Getty Images