Rita Ora i Taika Waititi oficjalnie małżeństwem

Rita Ora wróciła z nową muzyką. 27 stycznia światło dzienne ujrzał premierowy singiel z długo wyczekiwanej przez fanów trzeciej płyty artystki. W ramach promocji singla pt. „You Only Love Me” wokalistka udziela aktualnie wielu wywiadów, z których dowiadujemy się interesujących szczegółów na temat jej życia zawodowego i osobistego. Podczas wizyty w „Heart Breakfast Show” piosenkarka po wielu miesiącach w końcu odniosła się do medialnych doniesień na temat statusu swojego związku z Taiką Waititim. Tym razem plotki okazały się prawdą. Wykonawczyni hitu „For You” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Nowe oblicze Greya” potwierdziła, że wyszła za mąż.

Tak. Oto jesteśmy (małżeństwem – przyp. red.). Ludzie, oficjalnie znikam z rynku – oznajmiła.

Rita Ora opowiada o swoim sekretnym ślubie

Co ciekawe, ślubny motyw przewija się także w oficjalnym teledysku do najnowszego singla Brytyjki. Gwiazda ma w nim na sobie imponującą białą suknię od Yves Saint Laurent z 1987 roku.

W wideoklipie, w którym gościnnie wystąpiły m.in. Lindsay Lohan, Addison Rae, Kristen Stewart i Sharon Stone, nic nie poszło tak, jak powinno. Okazuje się, że prawdziwy ślub Rity Ory na szczęście wyglądał dokładnie tak, jak wymarzyła to sobie panna młoda.

Było po prostu miło i idealnie. Dokładnie tak, jak chciałam – tylko dla nas. To było naprawdę słodkie… Przepraszam, to nie jest takie interesujące! – wyznała gospodarzom „Heart Breakfast Show”.

Choć artystce bardzo podobał się jej kameralny ślub, to w dalszym ciągu nie wyklucza, że w przyszłości wyprawi dodatkowe, huczne wesele.

Pewnego dnia zorganizujemy wielkie przyjęcie. Kiedyś znajdę czas na wielką, wielką imprezę – powiedziała.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć Ricie i jej wybrankowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a was zachęcić do obejrzenia teledysku do  „You Only Love Me”.