Rita Ora i Taika Waititi: wyjątkowe zaręczyny

Kto ma szczęście w kartach, ma też szczęście w miłości – taki wniosek można wysnuć, patrząc Taikę Waititego. Nowozelandzki reżyser i scenarzysta święci obecnie triumfy w Hollywood (jego najnowsze dzieło, „Thor: Miłość i grom”, ujrzało światło dzienne na początku lipca, notując najwyższy wynik otwarcia w tym roku). Świetnie układa mu się również w życiu prywatnym. Laureat Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany do filmu „Jojo Rabit” w pierwszej połowie roku zaręczył się z Ritą Orą, brytyjską piosenkarką o albańskich korzeniach.

Para zaczęła się spotykać ponad rok temu. W kwietniu 2021 media obiegły pierwsze plotki o ich romansie. 46-letni filmowiec rok wcześniej rozwiódł się z żoną, uznaną producentką Chelsea Winstanl, z którą ma dwie córki. 31-letnia wokalistka jakiś czas przed tym rozstała się natomiast z reżyserem, Romainem Gavrasem.

Jak donosiliśmy na początku czerwca, zaręczyny Rity Ory i Taiki Waititego miały wyjątkowy charakter. Nie było pierścionka ani klękania na jedno kolano, nie było wielkiej imprezy ani chwalenia się brylantem na Instagramie. Było po prostu obustronne wyznanie „chcę cię poślubić”, któremu towarzyszył ogrom szczęścia.

Rita Ora i Taika Waititi wzięli ślub

Już wówczas osoby z bliskiego otoczenia pary zdradziły, że zaślubiny będą utrzymane w podobnym klimacie: zakochani nie chcieli fajerwerków, chcieli zorganizować kameralną, dyskretną uroczystość. I jak sobie postanowili, tak zrobili! „The Sun” donosi, że Rita Ora i Taika Waititi powiedzieli sobie „tak”!

To była intymna i wyjątkowa ceremonia (...). Ich najbliżsi widzą, jak są w sobie zakochani. Chcieli utrzymać ślub w tajemnicy, żeby nie odzierać własnego związku z prywatności – czytamy.

Jak przekazało źródło serwisu, nowożeńcy mają jeszcze w planach dużą imprezę z udziałem sław z branży filmowej i muzycznej. Piosenkarka i reżyser chcą podobno urządzić wystawne wesele dla znajomych z show-biznesu, jednak nie zaproszą na nie dziennikarzy i fotoreporterów.

Planują huczne wesele w stylu największych gwiazd show-biznesu, ale nie zamierzają sprzedawać imprezy mediom – informuje „The Sun”.

 

 

Zobacz także: