Jeśli należycie do grona fanów Riverdale, z całą pewnością nie możecie doczekać się kolejnego odcinka serialu. Następny „rozdział” amerykańskiej produkcji będzie dostępny na Netflixie od 23 stycznia. Przed nami jeszcze kilka odcinków. Czy okażą się równie pokręcone, co poprzednie? Bardzo prawdopodobne. Wciąż nie znamy odpowiedzi na pytania dotyczące niektórych bohaterów, na przykład Charlesa. Nie wiemy też, czy Veronice Lodge uda się w końcu pokonać własnego ojca - Hirama. Ale największe emocje wzbudza wątek Jugheada Jonesa, który zaczął naukę w nowej szkole, był świadkiem samobójstwa nauczyciela, nie może dogadać się z rówieśnikami i stara się nawiązać bliższy kontakt ze swoim dziadkiem.

Twórcy Riverdale zmienili nieco formułę produkcji, dzięki czemu wiemy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Finał popularnego wśród nastolatków (i nie tylko) serialu zapowiada się naprawdę ekscytująco. Wszystko wskazuje na to, że Jughead Jones (w tej roli Cole Sprouse) zaginie, a następnie... zostanie zamordowany. Co więcej, za przestępstwo mają być odpowiedzialni jego najbliżsi przyjaciele - Betty Cooper, Veronica Lodge i Archie Andrews. Jesteśmy przekonane, że producenci nie zdradzają nam najważniejszych szczegółów, a rozwiązanie tej sprawy nie będzie tak oczywiste. Spodziewamy się kolejnych tajemnic i nieoczywistych zwrotów akcji. Oczywiście nasz apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego liczymy nie tylko na zaskakujące zakończenie, ale również na interesującą kontynuację serialu. Bo tego, że ona powstanie możemy być pewni.

Riverdale 5: Powstanie kolejny sezon serialu. Kiedy premiera?

Sieć telewizyjna CW potwierdziła, że planuje stworzyć kolejne części swoich popularnych seriali. W gronie (aż) kilkunastu produkcji, których kontynuacji możemy się spodziewać, znalazły się Dynastia, Nancy Drew, Flash i Riverdale. Plany telewizji CW dotyczą lat 2020-2021. Nie wiemy, kiedy ekipa Riverdale zacznie pracować nad kolejnym sezonem. Napisanie scenariusza, zatrudnienie nowych aktorów, ogarnięcie kwestii technicznych, praca na planie filmowym, montaż - wszystko wymaga czasu. W związku z tym przewidujemy, że nowe odcinki Riverdale trafią do telewizji (a następnie na platformę Netflix) dopiero w przyszłym roku.

Okazuje się, że telewizja CW pokłada ogromne nadzieje w spin-offie Riverdale - Katy Keene. Premiera pierwszego odcinka serialu z Lucy Hale w roli głównej wciąż przed nami (przypomnijmy, że jego emisję zaplanowano na 6 lutego 2020). Ale jego twórcy dostali zielone światło od stacji, a to znaczy, że mogą zacząć prace nad kolejnym sezonem produkcji. Czy spin-off powtórzy sukces Riverdale?

Riverdale 4: brat Freda Andrewsa przyjedzie do miasta! Kim jest Frank Andrews? >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This town never runs out of mysteries. #Riverdale has been renewed for Season 5!

Post udostępniony przez Riverdale (@thecwriverdale) Sty 7, 2020 o 12:39 PST