Za nami już dwa odcinki Riverdale 4. Premiera kolejnego epizodu zaplanowana jest na jutro - 24 października. W pewnym (prawdopodobnie - znikomym) stopniu wiemy, czego będzie dotyczył czwarty sezon hitowego serialu. Betty i jej brat - Charles będą chcieli uratować Alice ze szponów Farmy. Archie spróbuje pogodzić się ze śmiercią ukochanego ojca. Chłopak będzie musiał odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Z kolei Veronica stoczy kolejną walkę ze swoim ojcem, Hiramem. Co ciekawe, gangster ma wpływ na to, co dzieje się w mieście (nawet!) przebywając w więzieniu. Jesteśmy bardzo ciekawe, jak potoczą się losy Veronici oraz jej rodziny. Szczególnie, że już niedługo poznamy jej starszą siostrę - Hermosę Lodge. Dziewczyna jest bardzo podobna do swojego ojca, a to znaczy, że mieszkańcy Riverdale mają się czego obawiać! Więcej o Hermosie przeczytacie TUTAJ. Okazuje się, że starsza córka Hirama i ... nie jest jedyną - nową bohaterką. Do miasta przyjedzie bowiem Frank Andrews, czyli młodszy brat Freda.

Riverdale 4: brat Freda Andrewsa przyjedzie do miasta! Kim jest Frank Andrews?

Twórcy Riverdale wprowadzają kolejnego bohatera. Jak podaje Deadline, chodzi o młodszego brata Freda Andrewsa. Kim jest Frank Andrews i dlaczego zdecydował się na przeprowadzkę do Riverdale? Na łamach amerykańskiego portalu czytamy, że Frank był licealną gwiazdą footballu. Jest niezwykle uroczy i czarujący, ale często wpada w kłopoty ze względu na swoją porywczość. Żył w cieniu ukochanego brata – Freda. Wstąpił do amerykańskiej armii, chcąc odnaleźć własną tożsamość i zrozumieć, kim naprawdę jest. Po zakończeniu kolejnego etapu swojej służby postanowił wrócić do rodzinnego miasta – do domu.

Riverdale 4: już niedługo poznamy brata Freda Andrewsa. Kto zagra Franka Andrewsa?

Na pewno jesteście ciekawi, kto zagra Franka Andrewsa. W tej roli już niedługo zobaczymy Ryana Robbinsa. 46-letniego aktora możecie kojarzyć z takich produkcji seriali i filmów, jak Kasacja, Warcraft: Początek, Uniewinniony czy Apollo 18. Zdjęcia Kanadyjczyka znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Niestety wciąż nie wiemy, kiedy Ryan Robbins, a właściwie Frank Andrews pojawi się w serialu Riverdale.

Riverdale 4: pierwszy epizod 4. sezonu serialu to najbardziej wzruszający odcinek produkcji. „In Memorian” poświęcono pamięci Luke’a Perry’ego >>>