Robert Pattinson należy do grona najpopularniejszych aktorów na świecie. Jest znany z ról w głośnych filmach (począwszy od „Zmierzchu” przez „Tenet”, a na „Batmanie” kończąc), jak również z trwającej już kilka lat współpracy z domem mody Dior. W ubiegły piątek francuska marka luksusowa zorganizowała pokaz kolekcji męskiej, na którym – umówmy się – nie mogło go zabraknąć. Ale (prawdopodobnie) niewiele osób spodziewało się, że będzie pozować na ściance w takiej stylizacji. Robert Pattinson założył spódnicę o średniej długości, a tym samym zerwał z krzywdzącymi stereotypami dotyczącymi prawdziwej męskości i udowodnił, że jest jeszcze bardziej cool niż sądziłyśmy. 

Robert Pattinson założył spódnicę na pokaz męskiej kolekcji Dior 

Robert Pattinson absolutnie zaskoczył podczas pokazu kolekcji Dior Homme na sezon jesień-zima 2023/2024, który odbył się 19 stycznia w Paryżu. Popularny aktor pojawił się na fashion weeku w futrzanej kurtce w kolorze brązowym i tweedowej spódnicy midi ozdobionej srebrną nicią. Do tego założył masywne buty. Wszystkie rzeczy pochodzą (oczywiście) z kolekcji Dior. Zobaczcie: 

fot. Getty Images

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii – na dole strony. 

O looku Roberta Pattinsona mówią dziś wszyscy. Według wielu osób, gwiazdor, a prywatnie partner Suki Waterhouse zainspirował się stylizacją Brada Pitta z uroczystej premiery filmu „Bullet Train”. 59-latek też postawił wtedy na spódnicę. Przypominamy, jak wyglądał na czerwonym dywanie: 

fot. Getty Images

Gwiazdy na pokazie Dior na sezon jesień-zima 2023/2024

Pokaz kolekcji Dior Homme na sezon jesień-zima 2023/2024 przyciągnął nie tylko osoby zawodowo związane z branżą mody, ale również gwiazdy. W pierwszym rzędzie zasiadły i zasiedli m.in. David Beckham i jego syn – Cruz, Naomi Campbell, Amber Valletta, Karlie Kloss czy Ludovic Nkoth

Zobacz także: