Trwają pokazy mody męskiej na sezon jesień-zima 2023/2024. W Mediolanie zaprezentowano kolekcje takich domów mody jak Gucci (pierwszą po rezygnacji Alessandro Michele’a ze stanowiska dyrektora kreatywnego) czy Etro. Natomiast w Paryżu branża podziwiała najnowsze projekty od Anthony’ego Vaccarello dla Saint Laurent. Modowe wydarzenia przyciągnęły tłumy gwiazd, w tym kilku naszych crushy. Zobaczcie ich zdjęcia z Fashion Weeków

Lucien Laviscount, Timothee Chalamet, Robert Pattinson i inni crushe na pokazach mody męskiej na sezon jesień-zima 2023/2024

Milano Men's Fashion Week na sezon jesień-zima 2023/2024 okazał się niezwykle interesujący dla członków obsady drugiego sezonu „Białego Lotosu”, czyli jednego z najgłośniejszych seriali ostatnich miesięcy. Adam DiMarco pojawił się na pokazie Prady w stylizacji z biało-czarnym płaszczem w roli głównej. Will Sharpe obejrzał najświeższe propozycje Emporio Armani. A Theo James przyciągnął uwagę fotoreporterów i fotoreporterek przed pokazem Giorgio Armani. Towarzyszyła mu Ruth Kearney, z którą od blisko pięciu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Wyglądali świetnie. 

Ostatni z wymienionych pokazów zainteresował również Eda Westwicka, który zdobył międzynarodową sławę dzięki kultowej już „Plotkarze”. Odtwórca roli Chucka Bassa rzadko bierze udział w tego rodzaju imprezach. Nic więc dziwnego, że jego obecność wywołała taką euforię wśród paparazzi i nie tylko.  

Z Mediolanu przeniosłyśmy się do Paryża. W stolicy Francji odbyły się m.in. pokazy Loewe z Timotheem Chalametem wpisanym na listę gości / gościń czy Louis Vuitton, na którym pojawili się Kit Harington i Rose Leslie, którzy (podobnie jak wspomniany przed chwilą Ed Westwick) raczej stronią od wydarzeń branżowych, a także Lucien Laviscount. Co ciekawe, gwiazdor serialu „Emily w Paryżu" pozował fototreporterkom i fotoreporterom w swetrze i plisowanej spódnicy narzuconej na szerokie spodnie. Tego samego dnia (czyli 19 stycznia) zorganizowano pokaz Dior Homme, na którym nie mogło zabraknąć Roberta Pattinsona, czyli twarzy kampanii. 36-letni aktor też postawił na spódnicę. O jego looku mówi dziś cały świat. 

Nasi crushe na Fashion Weeku

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia naszych crushy, którzy pojawili się na pokazach mody męskiej na sezon jesień-zima 2023/2024 w Mediolanie i Paryżu. Wśród nich fotografie z tak zwanych ścianek, jak również typu street style. Zapraszamy do najbardziej hot galerii.