Oczy całego świata mody są teraz zwrócone w stronę Paryża, gdzie odbywają się pokazy męskich kolekcji na sezon jesień-zima 2023/2024. W ubiegłą środę (18 stycznia) swoje propozycje zaprezentował m.in. Louis-Gabriel Nouchi. O wydarzeniu zrobiło się głośno nie tylko ze względu na najświeższe propozycje francuskiego projektanta, ale również na niespodzianki, jakie przygotował dla zaproszonych osób. Profesjonalnym modelom towarzyszyli bowiem goście specjalni. Na wybiegu pojawili się Stefana Gianino, którego możecie kojarzyć z drugiego sezonu „Białego Lotosu”, a także Lucas Bravo, czyli odtwórca roli Gabriela z serialu „Emily w Paryżu”. Stylizacja Francuza zaskoczyła.  

Lucas Bravo poszedł w pokazie podczas Paris Fashion Week w zaskakującej stylizacji

Lucas Bravo przeszedł po wybiegu w looku, którego głównym elementem był szary płaszcz o prostym kroju i długości maxi. Miał na sobie także nieskazitelnie białą koszulę i skórzane dodatki. Szczególną uwagę fotoreporterów i fotoreporterek oraz zgromadzonych na miejscu osób (a potem również internautów i internautek) zwróciła twarz francuskiego gwiazdora. Została pomazana sztuczną krwią. W ten sposób Louis-Gabriel Nouchi nawiązał do powieści „American Psycho” i filmowej adaptacji z 2000 roku, w której główną rolę zagrał Christian Bale. Zdjęcia Lucasa Bravo z pokazu LGN by Louis-Gabriel Nouchi znajdziecie w naszej galerii – poniżej. 

Nasi crushe na pokazach mody męskiej na sezon jesień-zima 2023/2024

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że Stefan Gianino i Lucas Bravo to jedni z kilku naszych crushy, którzy biorą udział w Fashion Weekach na nadchodzący sezon. Theo James, Adam DiMarco i Ed Westwick zajęli pierwsze rzędy podczas pokazów topowych domów mody z Włoch, w tym m.in. Prada czy Georgio Armani. Natomiast Percy Hynes White, którego pokochałyśmy za rolę Xaviera Thorpe’a w „Wednesday” brylował podczas pokazu Gucci w Mediolanie, a następnie Saint Laurent w Paryżu. Co ciekawe, podczas prezentacji najnowszej kolekcji Anthony’ego Vaccarello towarzyszyli mu Jenna Ortega (z którą podobno łączy go coś więcej) i Georgie Farmer.