O Roksanie Węgiel ostatnio jest głośno: została twarzą marki Tezenis, nagrywa kolejne utwory, pisała również dopiero co maturę. Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu „The Voice Kids” poważnie myśli jednak o przyszłości. Zarobione przez siebie pieniądze ulokowała w mieszkaniu, które nazwała inwestycyjnym. Zdaje się, że poważnie zainwestowała też uczucia w relację w 26-letnim Kevinem Mglejem, producentem muzycznym, tatą małego chłopca z poprzedniego związku. Roxie właśnie pochwaliła się na Instagramie zaręczynami. 

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem

Ostatnio pisało się o tym, że Roksana i o 8 lat starszy Mglej mieszkają ze sobą od kilku miesięcy. Zaczęto też spekulować o zaręczynach, bazując na słowach najnowszej piosenki młodziutkiej wokalistki. Chodzi o utwór „Friendzone”, w której słyszymy: Jesteś uroczy, ale masz friendzone'a. Trochę się spóźniłeś, bo jestem zaręczona...
 

Dziś wieczorem Roxie i Kevin zdecydowali oznajmić światu, że są zaręczeni i to od kilku dobrych miesięcy. Dziewczyna zamieściła na swoim instagramowym koncie zdjęcie dłoni z okazałym pierścionkiem zaręczynowym a drugie z narzeczonym. Aby nie było wątpliwości, że chodzi o zaręczyny, napisała fankom i fanom, jaki dokładnie jest jej status związku i od kiedy. Napisała też o miłości, która jest trudna do pojęcia, jak i o tym, że jest pewna swoich uczuć i uważa, że nie ma na co czekać z poważnymi życiowymi decyzjami. Oczywiście ujęła to w bardziej romantycznych słowach.

Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! – wyznała Roxie. – Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe...Dziękuję, że jesteś @kevinmglej ❤️

Fani Roxie reagują emocjonalnie na informację o zaręczynach idolki

Pod "zaręczynowym" postem Roxie na Instagramie niemal natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Obok gratulacji i życzeń szczęścia także słowa niedowierzania, jak i spekulacje, że para zna się za krótko, że może Roksana jest w ciąży.

Zostaw kevina samego w domu – pisze jeden z fanów.

To się nie dzieje...

Wierzę, że dobrze wybrałaś!

Zobacz także:

Ludzie, nie psujcie im tej chwili hejterskimi komentarzami – dyscyplinuje inna fanka.

Zdecydowanie jak zwykle w takich sytuacjach młody wiek, spora różnica wieku, niejasna przeszłość chłopaka nie pozostają bez wpływu na takie a nie inne reakcje. Warto jednak pamiętać, że znamy tylko ułamek prawdy i każdy z nas ma prawo układać sobie życie według własnych preferencji!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej – historia związku

Okazuje się, że Roksana i Kevin są ze sobą na poważnie od kilku miesięcy. Jednak wokalistka pochwaliła się relacją dopiero w styczniu tego roku, niedługo po 18. urodzinach. Od tego momentu zakochani chętnie dzielą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Ostatnio zadebiutowali też jako para na jednej z imprez branżowych. Czy wkrótce możemy spodziewać się ślubu tej pary? Biorąc pod uwagę ich tempo, wydaje się, że tak. Gratulujemy i trzymamy kciuki.