Roksana Węgiel obecna jest w polskim show-biznesie od kilku lat – od kiedy wygrała pierwszą polską edycję talent show „The Voice Kids”, a potem została zwyciężczynią 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na swoim koncie ma też wygraną w 3. edycji programu tanecznego „Dance Dance Dance”. Nastolatka spełnia się zarówno muzycznie, jak i jako topowa influencerka. Ostatnio została chociażby ambasadorką marki Tezenis. Niedawno w podcaście kontrowersyjnego Żurnalisty gwiazda zdradziła, że w wieku 17-lat zarobiła swój pierwszy milion. Jak się okazało pieniądze te postanowiła wydać na mieszkanie i wykorzystać je w celach inwestycyjnych. Zobaczcie.

Roksana Węgiel kupiła pierwsze mieszkanie

Młoda piosenkarka, tegoroczna maturzystka i.... milionerka opublikowała zdjęcie na swoim Instastory, na którym możemy zobaczyć, jak trzyma akt notarialny.

Z Kevinem remontujemy nasze mieszkanie, a dziś kupiłam swoje pierwsze inwestycyjne! Bardzo się cieszę – podpisała selfie i dodała hashtag #inwestorka.

Roksana zamieszka więc ze swoim chłopakiem Kevinem w innym mieszkaniu, które aktualnie jest w remoncie, a to kupiła pod inwestycje. Gratulujemy! Dotychczas gwiazda mieszkała z rodzicami w Jaśle, jednak teraz przeprowadza się i zamierza zamieszkać razem ze swoim partnerem w ich wspólnym miejscu.

Roksana Węgiel o inwestycjach

Pomimo młodego wieku wokalistka wydaje się mieć głowę również do biznesu. Już jakiś czas temu Węgiel wspomniała o tym, że swoje pieniądze chciałaby zainwestować. Najbardziej interesują ją właśnie nieruchomości.

Chcę inwestować w nieruchomości – zdradziła „Pomponikowi”.

Jak już wiemy Roksana zaczyna realizować swoje plany i zakupiła pierwsze mieszkanie pod inwestycje. Przypominamy, że nie ona jedna w młodym wieku myśli o inwestycjach na przyszłość. Podobnie tiktokerka Maria Jeleniewska, która jakiś czas temu ogłosiła, że kupiła trzy mieszkania w Hiszpanii.

 

Zobacz także: