Romee Strijd należy do grona najpopularniejszych modelek na świecie. Zyskała międzynarodową sławę dzięki współpracy z Victoria’s Secret, a od pewnego czasu spełnia się w roli influencerki. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje ponad 7 mln osób. To właśnie za jego pośrednictwem pokazuje swoje stylizacje, jak również dzieli się najważniejszymi momentami ze swojego życia. Tak jest i tym razem. Dunka poinformowała, że jest w ciąży. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Romee Strijd jest w ciąży!

Wczoraj (25 maja) Romee Strijd opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym pozuje z narzeczonym – Laurensem van Leeuwenem oraz niespełna 2-letnią córeczką. Cała rodzina jest ubrana na biało, a Mint, bo właśnie tak brzmi imię dziewczynki, całuje brzuch swojej mamy. Już niedługo będziemy 4-osobową rodziną, nie mogę się doczekać – ujawniła modelka w opisie postu. Wspomnianą fotografię znajdziecie poniżej – to prawdopodobnie najbardziej urocze, co dziś zobaczycie. 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Na publikację kilku ciepłych słów (bądź emotek) zdecydowali oraz zdecydowali się m.in. Paris Hilton, Sara Sampaio, Taylor Hill, Ed Razek czy Rianne Meijer. 

Romee Strijd i Laurens van Leeuwen spodziewają się drugiego dziecka

Na razie Romee Strijd nie zdradziła szczegółów związanych z ciążą, a co za tym idzie: ze zbliżającymi się narodzinami drugiego dziecka. Nie wiadomo, kiedy maleństwo pojawi się na świecie. Poza tym modelka i Laurens van Leeuwen nie ujawnili, jakiej płci będzie oraz jak będzie miało na imię. Prawdopodobnie informacje na ten temat poznamy już po porodzie.