Pod koniec maja tego roku Romee Strijd poinformowała, że spodziewa się dziecka. W poście, który opublikowała wtedy na Instagramie, przyznała także, że od kilku lat choruje na PCOS, co utrudniało jej zajście w upragnioną ciążę. Od tamtej pory modelka Victoria’s Secret chętnie publikowała zdjęcia z coraz bardziej zaokrąglonym – ciążowym brzuszkiem. Natomiast kilka godzin temu na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem!

Romee Strijd urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Romee Strijd i jej mąż Lauren van Leeuwen właśnie zostali rodzicami. Modelka, która zyskała międzynarodową sławę dzięki współpracy z marką Victoria’s Secret, urodziła córeczkę. Dziewczynka otrzymała imię Mint. Co więcej upieczeni rodzice zdecydowali, że przyjmie nazwisko ojca, czyli van Leeuwen. 

Dziś po południu Romee Strijd opublikowała pierwsze zdjęcie ze swoją córeczką na Instagramie. „Mint van Leeuwen – to błogosławieństwo, trzymać Cię w swoich ramionach. Jesteśmy w Tobie tak bardzo zakochani!!” – napisała modelka VS pod najnowszym postem. Fotografię, które zdobyło już prawie milion polubień możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Gratulujemy!

Mężowie i partnerzy modelek: Sprawdzamy, z kim spotykają się muzy projektantów i gwiazdy kampanii reklamowych >>>