Romeo Beckham i Mia Regan zaczęli się spotkać blisko dwa lata temu. Jednak „dopiero” teraz pojawili się razem na czerwonym dywanie. Ich obecność na gali British Fashion Awards, która odbyła się wczoraj w Royal Albert Hall w Londynie, wzbudziła niemałe zainteresowanie wśród fotoreporterów oraz fotoreporterek, natomiast wspólne zdjęcia w mgnieniu oka obiegły cały świat. Nic dziwnego - Mia Regan i Romeo Beckham wyglądali obłędnie. 

Romeo Beckham i Mia Regan po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie! 

Dzieci Victorii Beckham oraz Davida Beckhama nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Przez ostatnie lata mówiło się najwięcej o Brooklynie Beckhamie i jego ukochanej, Nicoli Peltz. Natomiast ostatnio uwaga mediów, a także fanek oraz fanów skupiła się na Romeo Beckhamie, jak również na Mii Regan – modelce, z którą się spotyka. 

W miniony poniedziałek para pojawiła się na uroczystej gali British Fashion Awards i… zachwyciła wszystkich! Tego wieczoru Romeo Beckham miał na sobie klasyczny garnitur w kolorze czarnym. Z kolei Mia Regan postawiła na sukienkę Proenza Schouler w tym samym kolorze, sandałki na platformie oraz torebkę z piórami w kontrastującym odcieniu żółtego. Jej look dopełniła spektakularna biżuteria, na czele z brylantowym naszyjnikiem. Mia przyznała w rozmowie z „Vogue”, że kompletując tę stylizację, mogła liczyć na pomoc Victorii Beckham. 

Romeo Beckham i Mia Regan - historia związku

Romeo Beckham i Mia Regan są razem od 2019 roku. Oboje mieli wtedy (zaledwie) 17 lat. Piłkarz oraz modelka często publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Jednak rzadko wypowiadają się na temat łączącej ich relacji. Wyglądają na bardzo zakochanych i szczęśliwych. 

W nasze galerii możecie zobaczyć kilka wspólnych zdjęć Romeo Beckhama i Mii Regan z tegorocznej gali British Fashion Awards. Wyglądali przepięknie – sami / same zobaczcie!