Rosalie. to jedna z najbardziej cool artystek na polskiej scenie muzycznej. Zachwyca swoim głosem. Chętnie eksperymentuje – zarówno z tekstami, jak i dźwiękami. Zręcznie miesza ze sobą różne gatunki. Ma na swoim koncie minialbum („Enuff”) oraz trzy pełnowymiarowe płyty („Flashback”, „IDeal” i „Motherlode”). Właśnie przygotowuje się do wydania kolejnej EP-ki, co okazało się świetnym pretekstem do odwiedzin w studiu Glamour Sound On. W najnowszym wywiadzie gwiazda opowiedziała o alienacji, a także potrzebie czułości i bliskości. Mam poczucie, że jestem inna – przyznała. 

Rosalie. o stanach lękowych i terapii

Opowiadając o nowym materiale, którego premiera już wkrótce, Rosalie. przyznała, że będzie różnił się od poprzednich, a na pewno od drugiego w jej karierze. Powód? „IDeal”, czyli najjaśniejsza, najradośniejsza płyta w jej repertuarze, ujrzała światło dzienne w 2020 roku, gdy – jak okazało się podczas rozmowy – artystka mierzyła się z najsilniejszymi stanami lękowymi. Pomogła jej terapia. Teraz czuje się o wiele lepiej. I, co ciekawe, bardziej świadomie zwraca się ku mroczniejszym, bardziej tajemniczym klimatom w muzyce. 

Rosalie. o poczuciu inności, potrzebie bliskości i czułości

Pierwsze lata swojego życia Rosalie. spędziła w Berlinie. Gdy przeprowadziła się do Polski, urosło w niej poczucie inności. Choć jako dorosła kobieta też czuje, że różni się od innych osób, nie uważa tego za coś złego. Wręcz przeciwnie. Zamieniła to w swoją siłę. To nie oznacza, że nie potrzebuje bliskości. Wyznała, że marzy o tym, by utrzymać ją, a także czułość. Jej słowa dają do myślenia. 

Marzę o bliskości i czułości – powiedziała Rosalie. w Glamour Sound On.

Rosalie. w Glamour Sound On

Odcinek Glamour Sound On z Rosalie. możecie obejrzeć na Glamour.pl i na kanale Glamour Polska na YouTube. Oglądajcie do końca, by poznać odpowiedzi artystki na pytania od fanów oraz fanek. Kolejny wywiad z tej serii już w środę o godz. 20:00.