To już oficjalne! Rosie Huntington-Whiteley urodziła drugie dziecko. Bo choć wiadomość wyszła na światło dzienne już kilka dni temu, modelka nie zabrała głosu w tej sprawie. Aż do teraz. Rosie Huntington-Whiteley właśnie ujawniła imię dziecka, tym samym potwierdzając plotki o jego płci. Do publicznej wiadomości podała też dokładną datę urodzenia maluszka – 2 lutego 2022 roku. A to oznacza, że drugie dziecko gwiazdy i jej narzeczonego Jasona Stathama ma więcej wspólnego z synkiem Kylie Jenner niż mogliśmy się tego spodziewać, bo on także przyszedł na świat tego samego dnia! Oboje mają więc „anielską datę urodzenia”, co wiąże się z ważnym przesłaniem na przyszłość

Dziecko Rosie Huntington-Whiteley i Jasona Stathama – płeć i imię

Fani Kylie Jenner są przekonani, że ze względu na „anielską datę urodzenia” jej synek otrzymał imię Angel. Czy właśnie tak się stało? Zapewne dowiemy się już niebawem. Pewne jest natomiast jak nazywa się dziecko Rosie Huntington-Whiteley i Jasona Stathama. Wszystko za sprawą posta na Instagramie, który modelka dodała na Instagram we wtorek, 8 lutego, wieczorem.

„Isabella James Statham” – napisała, dodając przy okazji datę urodzenia maluszka – 2.2.22 i emotkę przedstawiającą aniołką (wiecie już dlaczego).

Tym samym nie tylko ujawniła imię swojej drugiej pociechy, ale potwierdziła plotki, jakiej jest płci (tak, to dziewczynka). Przy okazji pokazała też pierwsze zdjęcie dziecka, które nie mogłoby być bardziej urocze, choć – niestety – niewiele na nim widać. Na pierwszym planie znajduje się bowiem kosz Mojżesza – modne ostatnio łóżeczko dla noworodków zrobione z wikliny. Wprawne oko wypatrzy jednak także malutką rączkę noworodka, którą wyciąga  w stronę słońca. Wszystko wygląda nie tylko bardzo wzruszająco, ale i – jak na zdjęcia Rosie Huntington-Whiteley – bardzo stylowo. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. 

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham – dzieci

Mała Isabella James Statham to drugie dziecko Rosie Huntington-Whiteley i Jasona Stathama. W 2017 roku (rok po zaręczynach pary) na świat przyszedł ich pierworodny synek – Jack Oscar Statham. Teraz doczekał się rodzeństwa! A my czekamy na więcej zdjęć.