Rosie Huntington-WhiteleyJason Statham od lat uchodzą za jedną z najgorętszych par w Wielkiej Brytanii. Choć początkowo niewiele osób dawało im szanse, 34-letnia modelka i starszy od niej o 20 lat aktor udowodnili, że spora różnica wieku nie jest żadną przeszkodą, by stworzyć udany związek. W 2016 roku zaręczyli się, a rok później powitali na świecie swoją pierwszą wspólną pociechę. W sierpniu tego roku światowa gwiazda modelingu oznajmiła, że ich syn Jack Oscar Statham doczeka się rodzeństwa.

Rosie Huntington-Whiteley po raz drugi została mamą

Jak przystało na sławną modelkę, Rosie Huntington-Whiteley mocno udziela się w mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek z branży, brytyjska ikona stylu nie epatowała tam jednak zbytnio swoim odmiennym stanem. W ostatnich miesiącach na jej profilu pojawiło się zaledwie kilka zdjęć, na których eksponuje swój ciążowy brzuch.

Bardziej niż na prezentowaniu swojego zmieniającego się ciała, Rosie skupiła się na promowaniu swojej marki kosmetycznej. Pod koniec stycznia opublikowała nawet osobny filmik poświęcony swoim najnowszym produktom. Jeśli jednak wierzyć doniesieniom brytyjskiej prasy, Huntington-Whiteley skupiona jest obecnie już na zupełnie innym temacie...

Jak pierwszy doniósł „Daily Mail”, powołując się na członka bliskiej rodziny pary, drugie dziecko byłego aniołka Victoria's Secret i gwiazdora filmów „Agentka” i „Szybcy i wściekli 8” i „Przekręt” jest już na świecie. Tabloid informuje, że modelka urodziła pociechę w środę 2 lutego w Londynie.

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham powitali na świecie drugie dziecko. Chłopca czy dziewczynkę?

Znana ma być już także płeć maleństwa. Tym razem Rosie i Jason ponoć doczekali się córki. Para na razie nie potwierdziła tych radosnych wieści, ale już teraz, na wszelki wypadek, składamy serdeczne gratulacje.