W drogeriach Rossmann trwa właśnie wielkie promocyjne szaleństwo. Wszystkie produkty do makijażu dostępne są aktualnie z rabatem -55%! Tym sposobem można wyposażyć się w podstawowe kosmetyki do codziennego make up'u, czyli w podkład, korektor, puder, tusz do rzęs, błyszczyk, cień do powiek czy w lakier do paznokci w ulubionym odcieniu - tak, lakiery i odżywki również wliczają się do promocji. Akcja Rossmann „Piękny początek sezonu" dla klientów VIP rozpoczęła się już wcześniej, a od wczoraj, czyli od 9 października do 19 października mogą z niej skorzystać wszyscy członkowie Klubu Rossmann. Oznacza to, że aby skorzystać z rabatów w Rossmannie należy ściągnąć aplikacje Rossmann, co oczywiście nic Was nie kosztuje! 

Promocja Rossmann październik 2018: na czym polega? Zasady promocji 

W jaki sposób możecie skorzystać z promocji -55% w Rossmannie? Aby rabat został naliczony, należy kupić minimum 3 produkty do makijażu i podobnie, jak w przypadku promocji 2+2, każdy z wybranych przez Was kosmetyków musi posiadać różne kody kreskowe. Czy są jakieś ograniczenia, co do ilości wybranych rzeczy? Nie, kupujecie tyle, ile chcecie. Jest jednak coś, o czym musicie pamiętać - rabat zostanie naliczony jedynie w przypadku różnych produktów w jednej transakcji. To znaczy, że gdy wybierzecie cztery produkty, z czego trzy będą różne, a czwarty będzie taki sam jak któryś z wcześniejszych, będzie to oznaczało, że zniżka 55% naliczy się tylko dla trzech różnych produktów. 

Redaktorki Glamour.pl testują: tusze do rzęs Eveline za mniej niż 20 zł >>>

Rossmann promocja: co warto kupić? 

W sieci, czyli na różnego rodzaju forach internetowych czy grupach na Facebook'u dziewczyny wymieniają się opiniami na temat kosmetyków, które kupiły oraz proszą o rady, czy warto. To świetny sposób na to, by sprawdzić, co inni myślą o produktach, które mamy na oku i zamierzamy nabyć. Przejrzeliśmy nieco opinii, czego efektem jest 10 kosmetyków, rekomendowanych także przez naszą redakcję. Liczne komentarze klientek Rossmann pokazują również, które marki cieszą się największym powodzeniem, ale i zaufaniem. I tutaj zdecydowanie rządzą takie brandy, jak WiboLovely Makeup, Maybelline czy Eveline. Czyli zdecydowanie te najpopularniejsze, których produkty kupowane są chętnie też poza promocją. 

Miya Cosmetics - nasze ulubione produkty>>>