Kobiety mają moc! Zaledwie pod koniec lipca było naprawdę głośno o najnowszej kampanii Puma #DOYOU, a już niebawem znowu – przez trzy weekendy! – będziemy mówić o tym, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Za kilka dni startuje ogólnopolska trasa treningowa Pumy, podczas której będziecie miały okazję poćwiczyć pod okiem trzech trenerek: Marty Hennig, Edyty Litwiniuk i Moniki Bohn. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Gdańsku 25 sierpnia, kolejne w Krakowie 9 września, a ostatnie 22 września w Warszawie. W trzech miastach czekają na Was trzy treningi w rytm różnych gatunków muzycznych i – uwaga! – wszystkie odbywać się będą jednocześnie na jednej scenie w formie... Silent Disco! Dzięki temu możecie być pewne, że będzie to nie tylko niezła zabawa, ale również, że każda z Was znajdzie coś dla siebie. To do Was należy decyzja, w których zajęciach chcecie wziąć udział.

Puma jednak nie tylko zadba o Wasze ciało, ale także i umysł! Na miejscu będzie Was motywować, wspierać i dopingować Karolina Gilon, która wcieli się w rolę gospodyni tych wydarzeń. Będzie to też dobry moment by porozmawiać o idei hasła #DOYOU oraz wspólnie spędzić czas. Szczególnie, że Glamour.pl będzie z Wami na miejscu! Wszystkie treningi będziemy relacjonować na naszych social mediach i kto wie, może załapiecie się i pojawicie na profilach Glamour?

A skoro cykl treningów Pumy dedykowany jest kobiecej sile, to możemy Wam zdradzić, że opowie Wam o niej gość specjalny Ismena Dąbrowska, redaktor prowadząca Glamour.pl. Dowiecie się więcej o jej pracy i drodze, którą musiała pokonać ,aby znaleźć się w miejscu, w którym jest. Obiecujemy, że będzie superinspirująco! Chcecie zobaczyć to na własne oczy i przyjść na jeden z treningów z cyklu #DOYOU?

 

KONKURS PUMA X GLAMOUR.PL

Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie dla siebie oraz dwóch przyjaciółek wejściówki na wydarzenie, które odbędzie się 22 września 2018 roku w Warszawie! Oprócz biletu wstępu dla całej trójki przygotowaliśmy także super zestawy buty + plecak od marki Puma. Każda z uczestniczek otrzyma także koszulkę promującą ideę DO YOU z grafiką Zuzy Rogatty. By zdobyć to wszystko wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Czym jest dla Ciebie idea DO YOU?

Kreatywność należy do Ciebie! Na Wasze zgłoszenia konkursowe wysłane za pomocą poniższego formularza czekamy do 30 sierpnia 2018 roku do 23:59:59. Regulamin znajdziecie tutaj.

Laureat: Agnieszka T.

Cykl treningów marki Puma dedykowany jest silnym i niezależnym kobietom, które nie poddają się regułom i narzuconym normom. Żyją po swojemu, na własnych zasadach, czyli w zgodzie z przesłaniem całego projektu DO YOU, który zachęca dziewczyny do znalezienia własnej drogi i robienia rzeczy dla siebie. Czemu więc nie zacząć od... teraz? Do wzięcia udziału w konkursie niech zainspirują Was bohaterki kampanii #DOYOU.

Tutaj możesz zapisać się na event w Gdańsku i zobaczyć więcej szczegółów >>>