Niespełna dwa tygodnie przed „wejściem” filmu „Barbie” do kin na całym świecie odbyła się uroczysta premiera z udziałem gwiazd i twórców. Z tej okazji Margot Robbie, czyli odtwórczyni roli głównej, po raz kolejny zainspirowała się stylizacjami kultowej lalki. Natomiast Ryan Gosling, który wcielił się w Kena, pojawił się na pokazie w różowym total looku. Pierwsze skrzypce zagrał garnitur. Ale naszą uwagę zwrócił pewien dodatek. Nie ma wątpliwości, że miał on wyjątkowe znaczenie dla popularnego aktora. 

Ryan Gosling oddał hołd Evie Mendes na premierze „Barbie”

Do sieci trafiło wiele zdjęć Ryana Goslinga z oficjalnej premiery „Barbie”. Jeżeli dokładnie im się przyjrzycie, prawdopodobnie zauważycie naszyjnik, który tamtego wieczoru miał na szyi. To literka „E” zawieszona na cienkim łańcuszku. I to nie byle jaka, bo stworzona za pomocą fontu, który wykorzystano także w logo Barbie. 

W przypadku Ryana Goslinga wybór naszyjnika z takim detalem nie był przypadkowy. Przypomnijmy, że „E” to pierwsza litera imienia jego partnerki – Evy Mendes. Aktor oddał hołd swojej ukochanej i publicznie wyznał jej miłość w najbardziej uroczy sposób. Właśnie takich Kenów potrzebujemy.

Ryan Gosling i Eva Mendes – historia związku

To dobra okazja do tego, by przypomnieć historię związku Ryana Goslinga i Evy Mendes. Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że są jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie (nie wiadomo nawet, czy wzięli ślub czy nie). Poznali się w 2011 roku – na planie filmu „Drugie oblicze”. Około trzy lata później zostali rodzicami po raz pierwszy. Aktorka urodziła dziewczynkę, dla której wybrali imiona Esmeralda Amada. W 2016 roku na świat przyszła ich druga córka – Amada Lee. Gwiazdy bardzo chronią prywatność swoją, jak również swoich dzieci.