Ryan Reynolds – spełniony na każdym możliwym polu

Ryan Reynolds zaczynał swoją przygodę z aktorstwem na początku lat 90. od występów w młodzieżowej operze mydlanej pt. „Piętnastolatki”. W kolejnych latach można go było oglądać m.in. w takich produkcjach jak „Wieczny student”, „Narzeczony mimo woli” czy „Bodyguard Zawodowiec”. Największy rozgłos i uznanie branży przyniosła mu jednak rola Deadpoola w cieszących się gigantyczną popularnością filmach z uniwersum Marvela. W 2017 roku otrzymał nawet za nią nominację do Złotego Globu.

Nie jest tajemnicą, że gwiazdorowi od dłuższego czasu doskonale układa się także w życiu osobistym. W 2011 roku, po zakończeniu trzyletniego małżeństwa ze Scarlett Johansson, gwiazdor związał się z inną znaną aktorką, Blake Lively. Choć początkowo niewiele osób dawało im szanse na zgodną i długotrwałą relację, we wrześniu ubiegłego roku para świętowała już dziesiątą rocznicę ślubu. Hollywoodzka „power couple” doczekała się do tej pory czworga potomstwa.

Ryan Reynolds sprzedał T-Mobile swoją firmę 

Ryan Reynolds spełnia się tylko jako aktor, mąż i ojciec, ale także jako prężnie działający przedsiębiorca. Zarobionymi w Hollywood pieniędzmi obraca inwestując w przeróżne biznesy, w tym w walijski klub piłkarski Wrexham Association Football Club czy znaną markę wysokoprocentowego alkoholu Aviation American Gin.

To jednak nie wszystko. Odtwórca roli Wade'a Wilsona jest także współwłaścicielem spółki Mint Mobile, zajmującej się dostarczaniem usług bezprzewodowych. Jak się właśnie okazało, firma została sprzedana sieci telefonii komórkowej T-Mobile. Zgonie z doniesieniami zagranicznych mediów, niemiecki koncern zapłacił za Mint Mobile aż 1,35 miliarda dolarów, czyli blisko 6 miliardów złotych.

Jak donosi „Bloomberg”, 39 procent z gigantycznej kwoty potrzebnej do sfinalizowania tej transakcji będzie przekazane w gotówce, a 61 procent – w akcjach. Przy okazji poinformowano, że Ryan Reynolds nadal będzie związany ze spółką. Aktor pozostanie bowiem w Mint Mobile w charakterze rzecznika prasowego.


Spodziewalibyście się, że Ryan Reynolds jest aż tak sprawnym biznesmenem?