Choć pandemia koronawirusa trwa i sytuacja bynajmniej nie jest stabilna – ciągle nie ma szczepionki, a zarażonych przybywa – mimo obowiązujących obostrzeń ludzie nie odmawiają sobie przyjemności podróżowania. A co za tym idzie – latania. Na lotniskach można spotkać tłumy ludzi, a od stanu sprzed pandemii COVID-19 różni ich tylko to, że maja na twarzy maseczki ochronne lub przyłbice. Dla przewoźników jest to więc idealna okazja, by nadrobić straty z okresu całkowitego lockdown’u, kiedy latanie było niemożliwe.

Linie lotnicze też robią, co mogą, aby możliwie najbardziej umilić pasażerom podróżowanie w czasach koronawirusa. Stąd działania takie, na jakie zdecydował się Ryanair. Jeden z najpopularniejszych tanich przewodników uruchomił właśnie promocję, jakiej nigdy wcześniej nie oferował. Rozdaje bilety za darmo!


Zobacz także: Z tych krajów nie przylecimy do Polski od 1 września. Warto wziąć to pod uwagę, planując urlop
 

Ryanair ma promocję, jakiej jeszcze nie było! Oferuje darmowe bilety

Ryanair oferuje promocję „Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”, która początkowo miała obowiązywać jedynie 24 września do północy, ale została przedłużona do godziny 18:00 25 września. I obowiązuje na wybrane trasy. Ale jest ich naprawdę sporo! Polecieć za półdarmo można m.in. do Wiednia, Brukseli, Lizbony, większości miast we Włoszech, czyli Bolonii, Mediolanu, Pizy, Rzymu i Wielkiej Brytanii – Londynu, Manchesteru, Edynburga czy Bristolu, a także do Paryża, Oslo, Sztokholmu, Aten, Kopenhagi, Hamburga, Dublina, Madrytu, Barcelony, na Cypr oraz Maltę.

Loty dostępne są z 12 polskich lotnisk: z Warszawy (Modlin), Krakowa, Gdańska, Szczecina, Rzeszowa, Wrocławia, Lublina, Katowic, Poznania, Łodzi, Olsztyna i Bydgoszczy. Co jeszcze warto wiedzieć przed skorzystaniem z promocji Ryanair? Obowiązuje na loty od 25 września do 14 grudnia 2020 roku. Nie łączy się ona z innymi rabatami, natomiast w przypadku zmian w rezerwacjach w ramach akcji promocyjnej zostanie naliczona opłata za zmianę lotu. Skusicie się?


Zobacz także: Trójmiasto – co zobaczyć i gdzie zjeść? Oto miejsca, które musicie odwiedzić podczas wakacji nad morzem [Gdańsk, Sopot, Gdynia]