Premiera nowego filmu w reżyserii Jana Komasy Sala samobójców. Hejter przypadła niestety na trudny czas – pandemię koronawirusa, w związku z którą zamknięto również kina. Wszystko po to, by uniknąć dużych skupisk ludzi, a co za tym idzie – kolejnych ofiar niebezpiecznego wirusa COVID-19. Choć najnowszy obraz nominowanego do Oscara za Boże Ciało Komasy zaliczył świetny wynik otwarcia (dwa razy lepszy niż w przypadku pierwszej Sali samobójców w 2011 roku) i przyciągnął do kina ponad 140 tysięcy widzów, stając się tym samym nowym liderem polskiego box office, wraz z zamknięciem kin 12 marca przestał zarabiać. Właśnie dlatego dystrybutor Kino Świat zdecydował się na przełomowy krok, idąc ramię w ramię z amerykańskim gigantem Universal Studios, który kilka dni temu ogłosił, że takie produkcje jak Niewidzialny człowiek, Polowanie czy Emma trafią do sieci. Od teraz Sala samoóbjców. Hejter także będzie można obejrzeć online!

Sala samobójców. Hejter online! Gdzie obejrzeć?

Sala samobójców. Hejter trafi na VOD w dwóch turach. Od 18 marca film Jana Komasy dostępny będzie w serwisach CANAL+, Player+ oraz UPC, a kilka dni później – 25 marca dołączy do ofert takich platform VOD, jak Cyfrowy Polsat, Ipla, vod.pl, Chilli, Vectra, Multimedia Polska, Play oraz Netia. Sporo osób, które nie zdążyło pójść do kina, dostaje właśnie szansę na obejrzenie produkcji z Maciejem Musiałowskim w roli głównej w domu. Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl koszt wypożyczenia filmu Sala samobójców. Hejter w przypadku serwisu Player.pl to 35 zł, a dostęp do niego będzie możliwy przez 48 godzin. Z kolei w ramach platformy CANAL+ i usłudze PREMIERY VOD+ koszt to 25 zł

Maciej Musiałowski: Wszyscy chcemy żyć w dobrym kraju [WYWIAD] >>>

Sala samobójców. Hejter – o czym jest film Jana Komasy? 

Sala samobójców. Hejter to trzymający w napięciu thriller opowiadający historię Tomka Giemzy (Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który przyłapany na plagiacie zostaje wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od zaprzyjaźnionej rodziny Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (w tej roli debiutująca na dużym ekranie Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której Tomek się podkochuje. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, a także oddzielony od Gabi, Tomek planuje zemstę. Szansa pojawia się, gdy chłopak dostaje pracę w agencji reklamowej od Beaty Santorskiej (Agata Kulesza, pojawiająca się jako ta sama postać także w Sali samobójców), a tam dostęp do najnowszych technologii oraz tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie wspierających kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, zaś droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

„Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy to film, którego nie da się zapomnieć. Dlaczego musicie go zobaczyć? >>>