Od wtorku (17 maja) trwa 75. Festiwal Filmowy w Cannes, czyli jedna z najważniejszych imprez w branży kina i show-biznesu. Na czerwonym dywanie przed Palais des Festivals et des Congrès pojawiło się mnóstwo gwiazd z całego świata, w tym z Polski. Wspominaliśmy już o Joannie Kulig, która w tym roku dołączyła do jury konkursu Un Certain Regard i absolutnie zachwyciła podczas ceremonii otwarcia. Na festiwal przybyli także obsada oraz twórcy filmu „EO” w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Wśród nich Sandra Drzymalska. Trudno było oderwać wzrok od polskiej aktorki.

Festiwal Filmowy w Cannes 2022: Sandra Drzymalska na czerwonym dywanie 

Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że Sandra Drzymalska należy do grona najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Laureatka nagrody Kobieta Roku Glamour 2021 w kategorii popkultura ma na swoim koncie udział w wielu filmach i serialach. Wystąpiła m.in. w „Belfrze”, „Ostatnim komersie”, „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” czy „Szadzi”. Natomiast największą popularność przyniosła jej rola Moniki Nowickiej w „Sexify”. Już niebawem będziemy mogli ją oglądać w filmie „EO”, który został właśnie zaprezentowany na Festiwalu Filmowym w Cannes 2022. 

Sandra Drzymalska, pozostałe członkinie i członkowie obsady, a także twórczynie i twórcy „EO” wzięli udział uroczystej premierze w Cannes. 28-latka pojawiła się na wydarzeniu w ultra eleganckiej kreacji z charakterystycznym zdobieniem w kształcie róży. Do projektu Magdy Butrym dobrała klasyczne szpilki. Długie włosy związała w wysoki kucyk. Co więcej, postawiła na minimalistyczny, a zarazem bardzo świeży make-up. Wyglądała obłędnie. Poza tym udowodniła, że klasyka (także ta z lekkim twistem) zawsze się obroni. 

Jeśli jesteście ciekawe i ciekawi, jak Sandra Drzymalska wyglądała podczas uroczystej premiery „EO” na festiwalu w Cannes, zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam kilka zdjęć gwiazdy z czerwonego dywanu. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.