Koronawirus nie odpuszcza. Świadczy o tym to, że wciąż pojawiają się nowe przypadki Covid-19, także w przypadku znanych osób. Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że Robert Pattinson uzyskał pozytywny wynik, w związku z czym prace na planie „The Batman”, czyli jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich miesięcy, zostały wstrzymane. Nie wiadomo, czy w związku z tym data premiery – zaplanowana na 1 października – nie przesunie się o kolejne miesiące. Z kolei wczoraj Sandra Kubicka poinformowała swoich fanów, że również jest chora na koronawirusa. Celebrytka opublikowała relację na Instagram Stories – opowiedziała również, jak przebiega jej kwarantanna i w jakim jest stanie.

Sandra Kubicka kupiła sobie pierścionek zaręczynowy! Przy okazji dała wszystkim lekcję samoakceptacji i miłości do samego siebie >>>

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Jak się czuje?

Sandra Kubicka jest modelką, która wychowała się w Stanach Zjednoczonych i to tam rozkręciła swoją karierę – pojawiła się w m.in. w lookbookach platformy Asos, a także influencerką, która zdobyła sympatię polskich fanów. 25-latka jest bardzo ambitna i pewna siebie – cały czas stawia sobie kolejne wyzwania, które konsekwentnie realizuje. Niedawno miała premiera jej sukienek we współpracy z marką Sugarfree, które rozchodzą się w ekspresowym tempie. Jakiś czas temu wprowadziła również swoje perfumy – All Day oraz All Night, które są dostępne w Kontigo. Sandra Kubicka zadebiutuje już niedługo na wielkim ekranie – zobaczymy ją u boku Aleksandry Popławskiej, Tomasza Karolaka i Roberta Wabicha w filmie „The End”. Szczegóły na temat fabuły, a także daty premiery nie są jeszcze znane. Niestety Sandra Kubicka musiała przerwać wszystkie projekty, nad którymi obecnie pracuje, ponieważ okazało się, że jest ma koronawirusa. 25-latka opublikowała wczoraj Stories, na którym powiedziała, że regularnie wykonuje testy na obecność Covid-19, ponieważ często podróżuje i chce mieć pewność na temat swojego stanu zdrowia. Do tej pory wynik zawsze był negatywny. „Nagle dostaję telefon, że mam COVID. Przechodzę go bezobjawowo, nie mam gorączki, czuję się fenomenalnie, mam mnóstwo energii”, powiedziała na Stories Sandra Kubicka. Celebrytka dodała również, że nie może w to uwierzyć, bo nigdy nie czuła się lepiej i jest w stanie zrobić 3-godzinny trening, ma więc siłę. 25-latka powiedziała, że dla pewności zrobi kolejny test.