O Sandrze Kubickiej znów jest głośno! Ostatnio dużo mówiło się o zawirowaniach w jej życiu prywatnym – modelka rozstała się ze swoim narzeczonym Kaio Alvesem Goncalvesem, a następnie przeprowadziła się do Polski. W ubiegły weekend modelka pojawiła się w programie Dzień dobry wakacje. Podczas rozmowy z Anną Kalczyńską i Robertem Sołtysikiem przyznała, że już niedługo fani będą mogli zobaczyć ją w nowej roli. Jeszcze kilka dni temu gwiazda nie mogła zdradzać żadnych szczegółów. Wczoraj natomiast wszystko stało się jasne. Już niedługo zobaczymy ją na wielkim ekranie! Sandra Kubicka zagra w filmie z Aleksandrą Popławską, Tomaszem Karolakiem i Robertem Wabichem.

Sandra Kubicka zagra w filmie!

Sandra Kubicka próbuje swoich sił w aktorstwie! Już niedługo zobaczymy modelkę na wielkim ekranie u boku takich gwiazd rodzimego kina, jak Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Robert Wabich, Janusz Chabior i Przemysław Sadowski. Na razie szczegóły filmu The End, bo właśnie tak brzmi tytuł produkcji, nie są znane. Rąbka tajemnicy uchylają natomiast zdjęcia opublikowane przez członków obsady na Instagramie i InstaStories. Widzimy na nim grupę żałobników, akcja toczy się podczas pogrzebu. Pierwsze zdjęcia z planu możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony.

Kiedy film z Sandrą Kubicką trafi do kin? Niestety to za wcześnie, by podawać konkretną datę premiery. Możemy się jednak spodziewać, że odbędzie się ona w przyszłym roku. Na razie czekamy na kolejne zdjęcia z planu, jak również na oficjalny zwiastun produkcji. I oczywiście trzymamy kciuki za Sandrę Kubicką.

Sandra Kubicka próbuje swoich sił w aktorstwie!

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych modelek komercyjnych pochodzących z Polski. 25-latka wychowywała się w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam rozwijała swoją karierę. Od kilku lat ogromną popularnością cieszy się także w kraju. Sandra Kubicka ma na swoim koncie współpracę z wieloma markami modowymi i nie tylko, pojawiała się na okładkach znanych czasopism, w tym GLAMOUR, a także wzięła udział w 10. edycji Tańca z gwiazdami. Kilka miesięcy temu stworzyła natomiast własne perfumy. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwania! Sandra Kubicka zagra w filmie. Nie możemy doczekać się premiery.

Beauty Piątek: Sandra Kubicka opowiada o swoich autorskich perfumach, które niedawno trafiły do sprzedaży! >>>